ماماطب
مامایی یک حرفه تکاملی‌ست!

نشانی مطب:
تهران، بلوار ایت الله کاشانی، جنب بانک آینده، ساختمان آپادانا، طبقه ۵ جنوبی، واحد ۲۶
روزهای زوج از ساعت ۱۶ الی ۱۹
تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۱۲۲۱۶۰

قیمت وعوارض لیفت صورت با نخ:نخ لیفت عیار 24

قیمت وعوارض لیفت صورت با نخ

صورت  خود را با نخ بالا ببرید (لیفتینگ)

قیمت وعوارض لیفت صورت با نخ ،براساس یک نظرسنجی شرکت آمریکایی، بیش از 60 درصد زنان با آگاهی به جراحی پلاستیک مراجعه می کنند. با این حال، 89 درصد از پاسخ دهندگان نگران حفظ زیبایی صورت هستند. اوکسانا توکاچو  متخصص زیبایی ، درباره یکی از محبوب ترین روش های زیبایی شناسی مدرن، لیفتینگ صورت با استفاده از نخ صحبت می کند.

نخ لیفت عیار 24  زیبایی

تقویت طلایی – این روش آغاز صفر نامیده شد. لاشه فلز خاص در مکان های آویزان شدن پوست حتی معتبر بود، زیرا این روش نتیجه را برای سال ها تضمین کرد. در اصل، پروسه با نخ طلا، همانند تقویت اشیاء ساختمانی با اتصالات فولادی بود. به طور کلی، الیاف عیار 24 یک نمونه 999 و با ضخامت كمتر از 0.1 میلی متر استفاده شد.

بیهوشی عمومی، دو سوزن روی نشانگر پوست علامت میگذارد. علاوه بر این، نخ طلایی به طور طبیعی در سراسر چهره کشیده میشود. نخ های طلایی تبدیل به یک پیشرفت غیر منتظره واقعی شده اند. در واقع، این الیاف به صورت مصنوعی یک قاب طلایی جدید برای پارچه های آویزان ایجاد کرند. آنها در لایه میانی صورت باقی می ماندند و بیرون کشیدن آنها امکان پذیر نبود. به ویژه شگفت زده شدند زمانی که رادیولوژیست ها یک تصویری از یک فرد که چهره با ترک های کوچک سوراخ شده بود دریافت کردند.

عملیات می تواند تا چندین ساعت تحت بیهوشی کامل ادامه یابد و دوره توانبخشی یک ماه طول کشید. شکافهای ناشی از سوزن با یک گچ چسبیده شدند ، مراقبت از صورت نیاز بود. همه این ها، کبودی ها و پف های سفت را اضافه خواهد کرد. اما این اسکلت واقعا با شما برای همیشه باقی میماند.

دوره جدید نخ ها

امروز فلزات گرانبها راهی برای مواد نسل جدید ارایه کرده اند. در حال حاضر نخ ها (اغلب به نام مزونیت) از مواد پلی دی اوکسانون- مواد بخیه استفاده شده در عمل جراحی و قلب و عروق، ساخته شده اند. ساختارهای جدید پلی دی اوکسانون با اسید پلی لاکتیک پوشیده شده اند. پس از آن، این نخ به موادی که برای بدن – آب و دی اکسید کربن- بی خطر است، میشکند. محبوب ترین نخها در صنعت زیبایی مدرن، نخ های  Aptos و Light Lift (نخ نوری سبک) هستند – nacelles های خوب انعطاف پذیر میکروسکوپی، در یک زاویه اعمال میشوند.

Aptos از پلی پروپیلن ساخته شده است – یک ماده بخیه سنتتیک که برای بیش از 50 سال در جراحی استفاده می شد. این یکی از موثرترین روش ها برای بیماران بالای 45 سال با تغییرات بارز مرتبط با سن است.

نخ های نوری سبک از carppolach ساخته شده – به طور کامل در طول سال از مواد بیوسینتیک جذب می شود.

مزیت آنها – یک اثر اضافی جوان کننده که کمک می کند تا اسید L-لاکتیک به نخ برسد. چنین نخهایی به اصلاح تقایصی که در حال حاضر وجود دارد و کم شدن ظهور موارد جدید کمک خواهد کرد.

اصول عمل

درک اینکه آیا شما به یک مزونیت نیاز دارید، به اندازه کافی آسان است. اول، شما نباید کمتر از 35 سال داشته باشید. ثانیا، حتی اگر پس از خواب و استراحت، صورت شما ظاهر خسته دارد، یعنی اولین نشانه های پتوز(افتادگی پلک) گرانشی را تشخیص می دهد. به عنوان یک قاعده، آن ها به صورت چین های نازولبیال گوشه های لب ها بیان می شود. بیهوشی عمومی لازم نیست، پزشک یک کرم خاص را فریز میکند. با استفاده از سوزن از طریق کوچکترین پروتکل ها، زیر پوست تزریق می شود.

مزونیت ها خود، که شبیه به جنگل های آبی هستند، به درون سوزن کشیده می شوند. سوزن ها زیر پوست قرار داده می شوند، سپس برداشته می شوند و نخ ها باقی می مانند. پس از حدود 6 ماه، مزونیت تجزیه می شود و مهر و موم هنوز در جای خود است که “سفت شدن” را تشدید می کند و آنها از آویزان شدن جلوگیری میکند، عملکرد “قاب” را انجام میدهد.

اول، اثر بالا بردن و آب بندی پوست به واسطه مصرف خود نخ ها به دست می آید، و پس از آن بالا بردن به دلیل تشکیل کلاژن و الاستین جدید است: زمانی که روند جذب نخ رخ می دهد، فیبروبلاست های واقع در درم پوست، به طور فعال شروع به کار میکنند، الاستین و کلاژن تولید میکنند. معمولا این روند بیش از یک ساعت طول نمی کشد. برای بالا بردن چهره، از 5 تا 50 نخ، بسته به شرایط اولیه پوست لازم است.

نوسازی

علی رغم این واقعیت که این روش به دسته کم تروماتیک اشاره دارد، مستعد تورم صورت و کبودی های کوچک است. لازم به ذکر است که آماده شدن برای روند نوسازی از دو هفته تا یک ماه طول میکشد. در طول این دوره، بهتر است که از رفتن به سونا و استخر شنا دوری شود و مراقبت ویژه پوستی را که توسط یک متخصص توصیه می شود، رعایت شود. نتیجه می تواند از شش ماه تا 17 ماه حفظ شود.

لیفت صورت، “یک روش جراحی است که جراح در سراسر خط مو، پشت گوش، چانه و دهان برش های کوچک را ایجاد میکند تا پس از آن پوست را برای کاهش ظاهر پیری به سمت عقب بکشد”. در حالی که نتایج این روش می تواند چشمگیر باشد، آنها دائمی نیستند. او هشدار می دهد با گذشت زمان، و چین و چروک و آویزان شدن برمیگردند. از این رو تصمیم بسیاری از افراد انتخاب گزینه های غیر جراحی است. بیایید برخی از این گزینه ها را بررسی کنیم.

درمان های سرپایی رفع چین وچروک صورت

  1. تزریق

تزریق ها که همچنین به عنوان پرکننده های پوستی شناخته می شوند ، به پر شدن ظاهر خطوط و چین و چروک را کمک می کنند. آنها همچنین می توانند پوست را فربه تر کنند، ظاهر جوان تری میدهند و هر گونه آویزان شدن یا ناهنجاری ها را کاهش میدهند . همانطور که Temple توضیح می دهد، “پرکننده هایی مانند Juvéderm با اسید هیالورونیک بسته بندی می شوند، که به منظور لیفت گونه ها، خطوط پرانتزی صاف و یا گوشتالو کردن لب ها، حجم را به ناحیه های مورد نظر چهره اضافه می کند.”

او می گوید، نتایج هر دو دقیق و طولانی مدت است.

  1. UI تراپی

Ultherapy از تکنولوژی اولتراسوند (فراصوت) استفاده می کند و تنها روش غیرتهاجمی و تایید شده توسط FDA است که باعث بالا بردن، تن و سفتی پوست می شود. Temple به عنوان یک متخصص، دقت روش را درک می کند، که به او اجازه می دهد “لایه های بافتی که در طول درمان هدفگیری میشود را ببیند تا اطمینان حاصل کند که انرژی در جاییکه سودمندتر است، ذخیره می شود.” او میگوید درمان می تواند بسیار موثر باشد. ” شروع پرش یک فرآیند طبیعی برای تولید کلاژن تازه، جدید است”.

  1. تونینگ جریان میکرو

تخصص Temple در استودیو Inderma ، به طور معمول ” تونینگ صورت”، به عنوان جریان میکرو است. او می گوید: “به علت اثر برجسته لیفتینگی که جریان میکرو بر روی عضلات و نقوش صورت دارد، روش ترجیحی برای لیفت صورت بدون جراحی است.”

جریان میکرو فورا خطوط عمیق و چین و چروک را پر میکند، التیام پوست و همچنین تولید کلاژن و الاستین را افزایش میدهد. در طی پروسه، تمام 32 عضله صورت با استفاده از چوب های با نوک پنبه نرم (پروب) که ایمپالسهای الکتریکی متوسط را منتقل می کنند، به صورت فیزیکی دستکاری می شوند. درمان بدون درد است، و رضایت فوری را ارایه میکند.

  1. کریولیفت

این روش کاملا جدید است و تقریبا سرگرمی است. او توضیح می دهد که کریولیفت ، “اسید هیالورونیک و CO2 را به طور مستقیم به پوست می رساند، دمای پوست را پایین می آورد، باعث تلاطم سطح خون (اکسیژنه شدن صحیح) و بسته شدن منافذ منقبض کننده و منبسط کننده اطراف اسید هیالورونیک” میشود. کمبود آب بدن را درمان می کند و التهاب را کاهش می دهد، درخشش کلی ایجاد می کند. برای تمام انواع پوست ایده آل است، خرابی صفر و نتایج فوری وجود دارد.

  1. لیزر

لیزرهای تولید کننده کلاژن به طورعمیق در لایه بازسازی کننده پوست نفوذ می کنند. آنها از طریق گرم کردن آرام کلاژن، زیر سطح پوست کار می کنند. این کلاژن را گسترش می دهد، پوست را سفت تر می کند و مویرگ های شکسته را کوچک و جمع می کند. در تجربه او، این روش کمتر از سایر درمان ها تاثیر دارد.

6 درمان های غیر جراحی لیفت صورت

توسط جراحان پلاستیک توصیه شده و با طیف وسیعی از تکنولوژی های حاضر و رویه های موجود در دسترس، مردم نمی خواهند و یا مهمتر از آن، لازم نیست که زیر تیغ قرار گیرند.

اگر هدف شما بازگرداندن درخشش جوانی شما باشد، می توانید ترکیبی از روش های غیر جراحی را برای رسیدن به یک چهره زیبای طبیعی بدون عمل جراحی، حتی در 60 سالگی خود استفاده کنید.

در بسیاری از موارد حتی می توانید برنامه ملاقات خود را در زمان اندک  (فوری) تنظیم کنید و هیچ کس در حلقه اجتماعی شما هرگز نمی تواند بفهمد.

دکتر Onir Spiegel متخصص تزریق از Chestnut هیل، MA میگوید “بسیاری از افراد، به ویژه کسانی که در 40 تا 60 سالگی خود یک بهبود تقریبا جادویی را با قرار دادن پرکننده ها (فیلرها) به طور دقیق و استفاده مناسب ازشل کننده های عضلانی، لیزر ها و مواد ذوب کننده چربی را مشاهده خواهند کرد”.

یکی از جاذبه های اصلی روش های سفت کردن پوست غیر جراحی این است که آنها سریع عمل می کنند و زمان تخریب آنها بسیار کم است. Spiegel همچنین اضافه میکند که البته، “هر کسی اینها را دوست دارد زیرا کار می کنند، به نظر طبیعی میرسند، امن هستند، و شما به سرعت زیبا به نظر میرسد”.

چیزی که قبل از گرفتن لیفت صورت در زمان اندک(lunchtime) (فوری) باید بدانید

اسپيگل پیشنهاد میکند زمانی که یک لیفت صورت از هر نوعی را در نظر میگیرید، مهم است به آنچه که در طول ساليان در ظاهر شما تغییر کرده است توجه کنید.

ه عنوان مثال، یک سری سوال از خود کنید:

آیا غبغب های جدید دارید؟

آیا گونه های در حال سقوط شما ، خطوط سوسیس در اطراف دهان شما ایجاد میکند؟

آیا پوست شما با رنگهای غیر واضح و رنگی رنگ آمیزی شده است؟

آیا شما خطوط اخم یا توخالی زیر چشمانتان دارید؟

آیا شما شیارهای عمیق ایجاد کننده اخم در اطراف دهانتان دارید؟

اسپيگل مي گويد: “اين تغييرات اغلب با روش هاي غير جراحي به آسانی درمان شوند.” هنگامی که اهداف خود را تعیین میکنید، می توانید با پزشک خود بحث کنید تا تصمیم بگیرید که کدام روش بهترین است.

درمان های معمول درمان لیفت صورت بدون جراحی

دکتر جک زامورا، جراح پلاستیک چشم و صورت، مستقر در دنور می گوید: “گزینه های غیر جراحی برای لیفت صورت به سه دسته تقسیم می شوند: پرکردن مجدد حجم از دست رفته، بالا آوردن (کشیدن) مجدد سطح پوست و سفت کردن بافت عمیق تر.

به طور کلی، طیف وسیعی از درمان ها به صورت ترکیبی به منظور دستیابی به اهداف کلی جوان سازی صورت، صورت می گیرد.

بوتاکس

بوتاکس، همچنین به عنوان Dysport و Xeomin به بازار عرضه می شود، شایع ترین روش درمان غیر جراحی با بیش از 000 4250 مورد انجام شده در ایالات متحده در سال 2015 است. زامورا توضیح می دهد: “بوتاکس یک مدولاتور عصبی است که به عضله تزریق می شود، که باعث می شود موقتا آن را شل کند. عضله شل شده دیگر نمی تواند به طور طولانی منقبض شود و بنابراین نمی تواند چین و چروک ایجاد کند. ”

تزریق بوتاکس به طور موثر خطوط ریز و چین و چروک بین ابرو، چین های پیشانی، خطوط پنجه کلاغی در اطراف چشم و سایر چین و چروک در ناحیه فوقانی صورت را درمان می کند.  اسپایگل می گوید “اگر شما پوست شل دارید که  در ناحیه گردن نواری را ایجاد میکند، گاهی اوقات بوتاکس نیز پاسخ میدهد”.

نتایج بوتاکس را می توان در عرض سه تا هفت روز مشاهده کرد و به مدت سه تا چهار ماه طول می کشد. برای درمان چین و چروک و جلوگیری از بازگشت، به درمان های مداوم بوتاکس نیاز است. برای چروکهای عمیق تر ممکن است چندین روش برای رسیدن به نتیجه مطلوب نیاز باشد.

این درمان دارای عوارض جانبی جدی نیست، اما شایع ترین عوارض جانبی شامل ضعف عضلانی، قرمزی، سوزش و تورم در محل تزریق است.

پرکننده های پوستی (فیلرها)

اشپیگل می گوید: “افتادن گونه ها و غبغب های جدید معمولا ناشی از از دست دادن حجم صورت و ایجادکننده توهم پوست آویزان است.” “ما می توانیم فقط ظرف چند دقیقه حجم را بدون جراحی بازگردانیم و به نظر می رسد شما صورت خود را لیفت کرده اید.” این روش ها گاهی اوقات “لیفت صورت فوری ” یا ” لیفت صورت مایع” نامیده می شوند.

به گفته انجمن آمریکایی جراحی پلاستیک زیبایی (ASAPS)، انواع پرکننده های تزریقی می تواند مورد استفاده قرار گیرد:

پرکننده های اسید هیالورونیک – Restylane، Juvederm، Prevelle Silk، Hydrelle، Belotero، Ultra Plus، Voluma، Perlane

پرکننده های مبتنی بر کلاژن – Cosmoplast، Cosmoderm، و Evolence

پرکننده های نیمه دائمی – Sculptra and Radiesse

پرکننده های دائمی – Bellafill (ArteFill)

اسید هیالورونیک شایع ترین نوع پرکننده است که دومین گزینه غیر جراحی محبوب با تقریبا 2,150,000 عمل انجام شده در ایالات متحده در سال 2015 است.

فیلرهای پوستی برای پر کردن خطوط و فضاها استفاده می شوند و باعث افزایش حجم آنها میشوند.

آنها معمولا برای قسمت های پایین چهره استفاده می شوند – گونه ها، خطوطی که از بینی به دهان شما (خطوط نازولبیال) امتداد می یابند، لب ها، خطوطی که از دو طرف دهان تا چانه امتداد می یابند (خطوط ماریونت[13])، جای اسکارها، و یا هر ناحیه گود دیگری از صورت. در صورت لزوم، پرکننده های پوستی می توانند زیر چشم و شقیقه ها نیز استفاده شوند.

پرکننده ها یک نتیجه فوری را با کمترین زمان تخریب ارایه می کنند. با این حال، زامورا توصیه می کند که نتایج برای تمام پرکننده های مصنوعی پوست – حتی پرکننده های دائمی که تنها پنج سال طول میکشند- موقتی است و بیشتر نیازمند ادامه دادن منظم هر شش تا دوازده ماه است.

اکثر افراد عوارض جانبی کمی تجربه میکنند، به نظر میرسد بعضی از آنها ممکن است حساس به درمان باشتد و یا تجربه واکنش های آلرژیک داشته باشند.

آیا پرکننده ها می توانند به سرعت و به طور چشمگیری ظاهر شما را بهبود بخشند؟ با استفاده از ابزار مشاوره مجازی ما، با یک پزشک متخصص زیبایی نزدیک خانه خود به راحتی صحبت کنید.

تزریق چربی پوست

یک جایگزین برای پرکننده های پوستی، انتقال چربی است. چربی از سایر نقاط بدن شما برداشته میشود و سپس به چهره تزریق می شود تا به طور استراتژیک حجم از دست رفته را نشان ندهد.

برای نشان دادن خطوط خنده، خطوط لبخند، پنجه کلاغی ها، لب ها، جای آکنه، تورفتگی های پوست، گونه های مقعر و دیگر نقاط تو رفته در چهره، از انتقال چربی استفاده می شود.

دکتر جین پال آزی، جراح پلاستیک و ترمیم صورت، پیشنهاد می کند که یکی از بزرگترین مزایای انتقال چربی این است که نتایج بسیار طولانی مدت که به نظرطبیعی میرسد را دنبال می کند که پس از تزریق، به مدت طولانی طول میکشد.

از آنجا که شما چربی های خود را استفاده می کنید، بدن آن ها را راحت تر می پذیرد و احتمال واکنش های آلرژیک یا رد را کاهش می دهد. تنها مشکل، زمان صرف شده برای به دست آوردن و آماده سازی چربی در مقایسه با استفاده از پرکننده های پوستی که قبلا ذکر شد، است.

درمان های نور پالس شدید (IPL)، سونوگرافی و لیزر

اسپیگل می گوید: “اصلاح پیگمانتیسیون (رنگی شدن)، خطوط ظریف، خال های رنگی و قرمز، با ترکیب مناسبی از محصولات مراقبت از پوست و فناوری قدرتمند نور مانند IPL و لیزرها انجام می شود. گزینه دیگر اولتراسوند است، که به عبارت دیگر Ultherapy شناخته می شود.

زامورا می گوید: این درمان ها “نتایج بسیار دقیق، اما گاهی اوقات دائمی ارائه می دهند که لیفت صورت را تقلید را میکنند و می توانند کل صورت را درمان کنند.” او اضافه می کند که در مقایسه با بسیاری از گزینه های دیگر، ” درمان های مقرون به صرفه با خرابی کمتر وجود دارند.”

اشپیگل توصیه می کند: “این ها معمولا شما را بدون نشانه های فوری داشتن عمل یا فقط با یک دوره کوتاه قرمزی رها می کنند. هنگامی که شما این رویکرد ها را با مواد پرکننده و بوتاکس ترکیب می کنید، می توانید ظاهر طبیعی و صورت زیبا بدون جراحی و مطمئنا بدون هیچ نشانه ای غیر طبیعی از جراحی داشته باشید. ”

کیبلا

“اگر شما گردن آویزان سنگين اما پوست نسبتا خوب دارید، ما ممکن است قادر باشيم خط آرواره شما را بدون جراحي با تزريق يک داروي شيميايي جديد که به نام Kybella است، تصحیح کنيم.”

با استفاده از Kybella، شما به دو تا چهار درمان در طی سه تا چهار ماه برای به دست آوردن نتایجی که بعدا خواهید داشت نیاز دارید. اگر چه این یک پروسه فوری سریع است، برای تجربه کمی ناراحت کننده آماده شوید.

در مدت کوتاهی شما با سوزن زدن در ناحیه باقی می مانید و تزریقات ممکن است تورم و حساسیت در منطقه را برای مدت دو تا سه هفته ایجاد کنند.

Spiegel می گوید: “هنگامی که گردن پژمرده میشود،” مردم اغلب در اصلاح پوست شل گردن بدون جراحی نا امید هستند” او اضافه میکند در این موارد، “ما نتایج جادویی را با هیچ یک از تکنیکهای گرما، نور و یا سونوگرافی برای سفت کردن گردن مشاهده نکرده ایم”.

لیفت های لیزری

اگر گزینه های بدون جراحی فوق به طور کامل به مسائل شما پاسخ ندهند، زامورا پیشنهاد می کند حداقل یک لیزر غیرتهاجمی را اضافه کنید.

زامورا می گوید: “روش های لیفت لیزر از انرژی لیزر به صورت زیر پوستی استفاده میکنند [قرار گرفته در زیر پوست] برای ایجاد یک آسیب کنترل شده که چربی را ذوب میکند و پوست را سفت میکند. ” لیفت های لیزری برای پایین صورت و گردن ایده ال هستند و نتایج دائمی ارائه می دهند.”

لیفت های لیزر نیاز به برش های بسیار کوچک زیر چانه و پشت گوش دارد. یک لیزر خوب زیر پوست به منظور حذف چربی و سفت کردن ناحیه به کار میرود. لیفت های لیزری می توانند در ترکیب با بعضی از تکنیک های جوان سازی که قبلا در این مقاله ذکر شده اند به خوبی کار کنند.

موثرترین راه برای داشتن چهره  زیبا بدون جراحی چیست؟

هیچ راه مناسبی برای هیچ کس وجود ندارد، زیرا روش های استفاده شده به اهداف شخصی شما بستگی خواهد داشت.

Spiegel یادآور می شود که “هنگامی که همه چیز به اندازه کافی در کنار هم قرار می گیرد، شیوه صحیح انجام لیفت صورت سابق مناسب مدرن ، پاسخ است، اما روش های ذکر شده به طور بالقوه می توانند شما را از رسیدن به آنجا دور کنند یا کمک کنند لیفت چهره شما تا سالها طول بکشد.”

به طور کلی، “زامورا” افزوده است: ” موثر ترین گزینه ها روش هایی هستند که طولانی مدت هستند، حداقل زمان را دارند و نتایج ظاهری طبیعی به بیمار میدهند.”

برای عضویت در خبرنامه ماماطب آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید!

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonرزرو نوبت مطب تماس بگیرید!