ماماطب
مامایی یک حرفه تکاملی‌ست!

هزینه ترمیم بکارت در کرج ( دکتر 1401)

هزینه ترميم بكارت با ليزر در تهران

هزینه ترمیم بکارت در کرج : مرکز مشاوره ترمیم پرده بکارت تهران :از حقاق جذاب در مورد پرده بکارت:

هزینه ترميم بكارت با ليزر در تهران

پرده بکارت بکارت یک چین پوستی یا غشاء است که هیچ عملکرد بیولوژیکی ندارد. بسیاری از مردم در مورد آن سوال دارند. ما پاسخ همه سوالات شما را در مورد اینکه پرده بکارت چیست ، کجا واقع شده است و چگونه به نظر می رسد ، پاسخ داده ایم .

بکارت یک لایه نازک و کشیده از بافت است که در زیر دهانه واژن قرار دارد. همه دختران با بکارت متولد نمی شوند و شکل و اندازه آنها همیشه کمی متفاوت است و معمولاً با گذشت زمان تغییر می کند. ممکن است پرده بکارت تا حدی دهانه واژن شما را بپوشاند ، یا در موارد نادر ، ممکن است دهانه را کاملاً مسدود کند .

بکارت بیشتر از بافتی شبیه الاستیک ساخته شده است که می تواند با حرکت پوست اطراف واژن حرکت کرده و کشیده شود.

قسمت متحرک آزاد غشاء حاوی هیچ گونه فیبر عصبی ، ماهیچه یا سلول های خونی نیست ، بنابراین بعید است که حتی در صورت پاره شدن دچار خونریزی یا آسیب شدید شود.

ظاهر و ضخامت آنها نیز با افزایش سن تغییر می کند ، معمولاً در اثر بلوغ ، بارداری ، زایمان و یائسگی. همچنین ممکن است در اثر فعالیت های شدید ، استفاده از تامپون یا رابطه جنسی ، کفتار بکشد . با این حال ، پارگی پرده بکارت همیشه باعث درد یا خونریزی نمی شود.

• 99.9 درصد زنان پرده بکارت خود را از جنینی به همراه دارند.
• 44 درصد از زنان بعد از اولین مقاربت جنسی، خونریزی را تجربه نمی کنند
• تحقیقات انجام شده نشان می دهد مردان جوان اسیای جنوبی، مدیترانه، اسیای شرقی و آفریقا اهمیت زیادی به وجود این پرده در خانم های خود می دهند
• 40 درصد از زنان جوان بر این باورند که وجود پرده بکارت امری شخصی است و تنها به خود فرد مربوط است
• 89 درصد از زنان اسیای جنوبی باید در شب عروسی خونریزی داشته باشند.

هزینه ترمیم بکارت در کرج

مراكز ترميم بكارت در تهران

12سوالات  پرده بکارت که توسط خانم علیزاده مشاور مامایی پاسخ داده شده‌اند:

پرده بکارت چیست؟ آیا بدن شما به آن نیاز دارد؟ آیا شما بایستی سریع‌تر بکارت خود را از دست بدهید؟ امروز به این سوالات و چند پرسش دیگر در ارتباط با فیزیولوژی بکارت پاسخ میدهم:

پرده بکارت چیست؟

پرده بکارت یک غشاء نازکی‌ست که دهانه واژن را پوشانده و از بافت پیوندی و فیبرهای ماهیچه‌ای و عروق خونی و انتهای اعصاب تشکیل شده است.

آیا پرده بکارت را میتوان با چشم غیرمسلح دید؟مرکز مشاوره پرده بکارت تهران

تشخیص پرده بکارت ساده است و معمولا در فاصله 8/0 (در یک تا دو سانتی‌متری) دهانه رحم قرار دارد و نقش مرز بین ارگانهای جنسی بیرونی و داخلی را بر عهده دارد.

آیا پرده بکارت در تمام دختران یکسان است؟

ظاهر و ساختار پرده بکارت مانند شکل بدن و رنگ مو برای هر فرد متفاوت است در هر دختر شکل و نوع ضخامت و چسبندگی و تعداد عروق خونی و انتهای اعصاب مخصوص به خود را دارد. برخی از پرده‌های بکارت ممکن است ارتجاعی و قابل‌کشش باشد اما دیگران اینگونه نیستند برخی ممکن است تعداد زیادی عصب داشته باشند در حالی که برخی دیگر تنها چند عدد از آنها را دارند.

هزینه ترمیم بکارت در کرج

هدف وجود پرده بکارت در بدن چیست؟

تاکنون دانشمندان به نتیجه واحدی درباره این موضوع نرسیده‌اند یکی از رایج‌ترین تئوریها این است که پرده بکارت نوعی سد را ایجاد میکند که از ورود عوامل عفونی به بدن دختران جوان جلوگیری میکند.هزینه ترمیم بکارت در کرج

آیا تمام دختران با پره بکارت متولد میشوند؟

در واقع خیر اینطور نیست. تعداد کمی از دختران در حدود 03/0 بدون پرده بکارت متولد میشود این دختران معمولا مشکلی از لحاظ رشد ارگانهای تناسلی ندارند.هزینه ترمیم بکارت در کرج

ترميم بكارت به روش ابن سينا

هزینه ترمیم بکارت در کرج : خون دوره قائدگی چگونه از میان پرده بکارت عبور میکند؟

پرده بکارت یک و یا چند حفره دارد که باعث میشود خون به صورت طبیعی از میان عبور کند در بیشتر دختران این پرده مانند یک دونات است و یک حفره بزرگ دارد که میتوان یک و یا دو انگشت را در درون آن قرار داد. با رواج کمتر پرده‌هایی با دو سوراخ مانند بینی وجود دارد حتی برخی از آنها دارای چندین سوراخ کوچک میباشند.

آیا حفره پرده بکارت به اندازهای کوچک است که نمی‌توان انگشت و یا تامپون را درون آنها قرار داد؟

گاهی اوقات سوراخ پرده بکارت به اندازه‌ای کوچک است که یک تامپون را نمیتوان در درون آن قرار داد. با پزشک خود مشورت کنید تا ببنید پرده بکارت شما از چه نوع است این مسئله به کاهش ریسک پاره شدن  ناخواسته آن در زمان استفاده از تامپون کمک میکند.مرکز مشاوره پرده بکارت تهران

آیا پارگی پرده بکارت دردناک  و با خونریزی همراه میباشد؟

پرده بکارت هر دختر ساختار مشخص و منحصر به فرد مخصوص به خود را دارد و به همین دلیل خونریزی و درد میتواند قوی و یا ضعیف بوده و یا اینکه اصلا وجود نداشته باشد. این مسئله عمدتا به ضخامت پرده بکارت مرتبط است هر چقدر که ضخیم‌تر باشد از دست رفتن بکارت دردناک‌تر خواهد بود خونریزی در طی اولین رابطه جنسی تنها در 43 درصد از دختران مشاهده میشود.

میزان خونریزی میتواند از چند قطره تا خونریزی 1 تا 3 روزه ادامه داشته باشد اگر خونریزی بیش از 3 همچنان ادامه داشت با مشاور خود مشورت کنید.

هزینه ترمیم بکارت در کرج

آیا بایستی برای از دست دادن بکارت عجله کرد؟ت ن

شما نبایستی بر تجارب دوستان و یا فشار اجتماعی درباره این مسئله حساس تکیه کنید.هزینه ترمیم بکارت در کرج

آیا پرده بکارت میتواند قبل از داشتن روابط جنسی برای اولین بار آسیب ببیند؟

پرده بکارت میتواند قبل از روابط جنسی نیز آسیب ببیند مثلا در طی خودارضایی معاینه پزشکی جراحی و یا استفاده از تامپونهایی با اندازه اشتباه. همچنین این اتفاق میتواند در صورت صدمه برخورد با اجسام مختلف فشار فیزیکی بیش از اندازه و ورزش رخ دهد.

آیا افراد باکره بایستی به مامایی مراجعه کنند؟

کنگره آمریکایی متخصصان زنان توصیه میکنند که تمام دختران معاینه اولیه توسط مشاورمامایی خود را بین سنین 13 تا 15 سالگی صرف نظر از اینکه آیا از لحاظ جنسی فعال هستند یا خیر، داشته باشند. آین دختران میتوانند اطلاعاتی را درباره مراقبتهای بهداشتی زنان دریافت نماید و پزشک نیز اطمینان حاصل میکند که اندامهای زنانه او به درستی در حال رشد هستند.

آیا باکره بودن بعد از 18 تا 20 سالگی برای سلامتی مضر است؟مرکز مشاوره پرده بکارت تهران

باکرگی نمیتواند برای سلامت افراد مضر باشد و اگرچه ممکن است کسل‌کننده به نظر برسد اما تنها پرهیز از داشتن روابط جنسی‌ست که حفاظت 100 درصدی را در برابر بیماریهای انتقال‌یافته از لحاظ جنسی و بارداری‌های ناخواسته فراهم می‌آورد.

مرکز مشاوره پرده بکارت تهران

معرفی مرکز مشاوره و معاینه پرده بکارت در تهران

معرفي دكتر براي ترميم بكارت در مازندران

کارشناس مشاوره مامایی دارای مدرک معاینه پرده بکارت از سازمان پزشکی قانونی و تشخیص:

 • انواع پرده بکارت
 • معاینه هایمن با استفاده از روشهای چشمی
 • تشخیص زمان آسیب دیدگی بکارت
 • تشخیص افتراقی آسیب دیدگی بکارت از نرمال
 • تشخیص افتراقی بکارت کاذب (هایمنورافی و هایمنوپلاستی) از بکارت حقیقی

و همچنین :

صدور گواهی سلامت بکارت طبق آخرین دستورالعملهای سازمان پزشکی قانونی
ارائه خدمات درمانی به قربانیان تجاوز جنسی به عنوان خدمات سطح اول بر طبق استانداردهای جهانی

حقایقی در مورد پرده بکارت:

دکتر زنان برای گواهی سلامت در کرج

مرکز مشاوره ترمیم پرده بکارت تهران

برخلاف تصور عمومی که پرده بکارت یک بافت مسطح است و واژن را می پوشاند و در طول مقاربت جنسی به خاطر فشار آالت تناسلی پاره می شود، واقعیت این است که پرده بکارت حاشیه ای بافت ها در اطراف دهانه واژن است. این پرده یک بافت دست نخورده در دیواره واژن نیست زیرا بدون وجود دوره قاعدگی، دختران بعد از مقاربت جنسی دچار خونریزی می شوند.
حقایقی در مورد پرده بکارت:
• درست همانند لبی واژن، پرده بکارت هر زن رنگ، اندازه و شکل متفاوتی با زن دیگر دارد
• این پرده در بیشتر موارد الاستیک است. زایمان از طریق واژن با نرم کردن و کشیدن آن باعث می شود پرده بکارت کمتر دیده شود.
• علی رغم باور عموم مردم، دردی که زن به هنگام اولین مقاربت جنسی خود تحمل می کند به خاطر پاره شدن پرده بکارت نیست بلکه به خاطر تنش زیاد در عضلات واژن یا نبود روان سازی کافی در این شرایط است.
• تمرینات ساده ورزشی همچون پیاده روی، دوچرخه سواری، اسب سواری می تواند پرده بکارت را قبل از مقاربت جنسی پاره کند.

معرفي دكتر براي ترميم بكارت در زنجان


• پرده بکارت نباید به عنوان فعالیت جنسی در نظر گرفته شود زیرا بسیار کشسان است و می تواند در کل زندگی همراه فرد باشد. حتی افرادی که از لحاظ جنسی فعال هستند نیز پرده دارند.
• اگر در هیچ فعالیت جنسی شرکت نکرده اید( همچون نفوذ در طول خودارضایی) پرده بکارت به حالت و موقعیت اول خود باز خواهد گشت
• برخی از زنان پرده بکارت نفوذ ناپذیری دارند که دهانه آن بسیار کوچک است. در این شرایط فرد باید جراحی ساده ای انجام دهد.
• محبوبیت هایمنوپلاستی در کشورهای مختلف جهان رو به رشد است زیرا پرده بکارت به عنوان دوشیزگی فرد در نظر گرفته می شود و اگر مشکلی برای آن پیش آید افراد دچار دردسر بزرگی می شوند. در چنین شرایطی فرد ترجیح می دهد از جراحی همچون هایمنوپلاستی استفاده کند.
• اگرچه وجود پرده بکارت نشانگر مقدار فعالیت جنسی فرد نیست اما اگر فرد تحت سوء استفاده جنسی قرار گرفت باید مورد بررسی قرار گیرد تا مشکلی ایجاد میشود.
مرکز مشاوره پرده بکارت تهران

هایمنوپلاستی

دكتر خوب براي ترميم بكارت اهواز

هزینه ترمیم بکارت در کرج

که با عنوان ترمیم پرده بکارت نیز شناخته می شود جراحی است که در آن پرده پاره شده فرد ترمیم می گردد. هدف اصلی این جراحی بازیابی پرده است. پرده بکارت در بیشتر فرهنگ ها به عنوان دوشیزگی و پاکی و نجابت شناخته می شود و شواهد علمی نشان می دهد این غشای نازک عفونت را از بدن دور می سازد.

اگرچه پرده بکارت نشانه دوشیزگی فرد است اما ممکن است به خاطر فعالیت های غیر جنسی همچون دویدن، پریدن یا سایر فعالیت های ورزشی نیز دچار پارگی شود. برخی از زنان نیز بدون پرده بکارت به دنیا می آیند. هایمنوپلاستی را می توان به دو روش انجام داد. اگر باقی مانده پرده موجود باشد، دوباره سرجایش دوخته می شود.

گزینه دوم زمانی است که باقی مانده پرده وجود ندارد و به کمک بافت های بدن بیمار، پرده جدیدی ایجاد می شود. به هنگام بازیابی پرده بکارت، ممکن است دیواره واژن تنگ تر و شود. این جراحی پرده را ترمیم می کند اما دفعه بعد زمانی که پاره می شود فرد ممکن است درد و خونریزی را تجربه نماید.

با اینکه در بیشتر فرهنگ ها افراد به وجود پرده بکارت تاکید دارند اما این فرآیند محبوبیت زیادی در کشورهای دیگری همچون کشورهای اروپایی به دست آورده است. هایمنوپلاستی فرآیند امنی است اما باید در انتخاب پزشک بسیار دقت کنید.

چه چیزی باعث پاره شدن پرده بکارت می شود؟

مقاربت جنسی اصلی ترین دلیل برای این موضوع است. خودارضایی هم می تواند به پاره شدن پرده بکارت منجر شود. برخی از فعالیت های شدید خاص همچون اسب سواری، دوچرخه سواری، تمرینات ورزشی هم می تواند به چنین شرایطی منجر شود. این پرده ممکن است به خاطر ترومای شدید و استفاده از تامپون نیز پاره شود.

چرا زنان در سرتاسر جهان دوست دارند پرده بکارت را داشته باشند؟

دلایل بسیار زیادی برای انجام جراحی هایمنوپلاستی ۰پرده بکارت۰ وجود دارد که در ادامه برخی از این دلایل را با هم مرور می کنیم:
• نیازهای فرهنگی یا مذهبی: در برخی از فرهنگ ها زنان قبل از ازدواج برای داشتن این پرده معاینه می شوند تا اطمینان حاصل گردد اسیبی به آن وارد نشده است. در چنین شرایطی زنان می توانند از هایمنوپلاستی استفاده کنند
• سوء استفاده جنسی: برخی از زنان به خاطر سوء استفاده های جنسی پرده بکارت خود را از دست می دهند و به همین دلیل به دنبال ترمیم آن می روند. هایمنوپلاستی علاوه بر ترمیم پرده بکارت می تواند اعتماد به نفس از دست رفته این افراد را باز گرداند.
• پاره شدن در طول حوادث: برخی از فعالیت های فیزیکی خاص و استفاده از تامپون می تواند پرده بکارت را پاره کند. زنان در چنین شرایطی می توانند از هایمنوپلاستی (عمل پرده بکارت) استفاده کنند.
• بازسازی ظاهر واژن: برخی از زنان دوست دارند این فرایند را برای بهبود ظاهر واژن انجام دهند.

کاندیدهای هایمنوپلاستی

هر فردی که پرده بکارتش پاره شده باشد می تواند از این جراحی استفاده کند.
• افرادی که پرده بکارتشان در طول رابطه جنسی و سایر فعالیت ها پاره شده است.
• افرادی که بالای 18 سال سن دارند
• زنانی که سالم هستند و از بیماری حادی رنج نمی برند/
معاینه توسط پزشک برای انجام این جراحی لازم است.

دكتر خوب براي ترميم بكارت در کرمانشاه

آیا هایمنوپلاستی برای من مناسب است؟

این فرایند برای افرادی که از سرطان، لخته شدن ضعیف خون یا هر نوع بیماری زنانه، عفونت شدید یا عدم تحمل بی حسی رنج می برند توصیه نمی شود. بیماران نمی توانند این فرایند را در طول یا یک هفته قبل از قاعدگی انجام دهند. زنان باردار نیز نمی توانند هایمنوپلاستی کنند و بهتر است منتظر اتمام بارداری خود باشند.

آماده شدن برای هایمنوپلاستی

قبل از اینکه بخواهید وارد فرایند هایمنوپلاستی شوید بهتر است بدن شما برای وجود بیماری هایی همچون هپاتیت، عفونت های تناسلی مورد بررسی قرار گیرد. بیماری های التهابی می تواند بر روی ناحیه تناسلی اثر بگذارد و باید بررسی شود.

جراحی هایمنوپلاستی باید حداقل یک هفته بعد از قاعدگی انجام شود. قبل از هر کاری باید با پزشک خود قرار ملاقاتی ترتیب دهید و در مورد خود فرایند و انتظاراتی که دارید بحث نمایید. پزشک اطلاعاتی را در مورد جراحی ارائه می کند و در عین حال مزایا و معایب آن را توضیح می دهد.

جراحی هایمنوپلاستی(ترمیم پرده بکارت) چگونه انجام می شود؟

این جراحی به کمک تکنیک های متعددی اجرا می شود:
• اولین تکنیک ساده ترین گزینه است. لبه های پرده بکارت به هم دوخته می شود. مراقبت جنسی پس از این تکنیک می تواند به درد و خونریزی منجر شود.
• در تکنیک دوم فلپ مخاط واژینال برای ترمیم این بخش مورد استفاده قرار می گیرد. اثر این فرآیند تنها یک هفته طول می کشد
• در تکنیک سوم، پرده بکارت از طریق باقی مانده های غشایی ترمیم می شود. این گزینه موثرترین و محبوب ترین انتخاب برای زنان است.
خود این فرآیند معمولا تحت بی حسی موضعی انجام می شود .جراحی هایمنوپلاستی معمولا زیر یک ساعت طول می کشد.

دکتر برای ترمیم بکارت در تهران

مراقبتهای بعد از هایمنوپلاستی

جراحی ترمیم پرده بکارت نیازمند ریکاوری 4 الی 6 هفته ای است. جراحی هایمنوپلاستی یک فرایند ساده و اسان است اما بیمار باید در طول ریکاوری ملاحظاتی را مدنظر داشته باشد. تمیزی و پاکی یکی از موارد مهم در طول ریکاوری بعد از جراحی هایمنوپلاستی است. بیمار باید نواحی مدنظر را مورد بررسی قرار دهد و به دنبال نشانه های عفونت همچون درد ناگهانی، خونریزی زیاد، حساس به لمس بودن زیاد باشد.

افراد در طول یا بعد از جراحی هایمنوپلاستی و در دوره ریکاوری باید از برقراری رابطه جنسی خودداری کنند. لباس زیر تنگ نیز حداقل برای 2 الی 3 هفته پس از ترمیم پرده بکارت باید کنار گذاشته شود و مورد استفاده قرار نگیرد. با اینحال در طول این مرحله باید مراقبت کاملی توسط بیمار انجام شود.

بیمار باید به خودش زمان بدهد، به آرامی از پله ها بالا رود، به آرامی حرکت کند و از انجام کارهای سنگین و خسته کننده خودداری نماید.
خطرات و عوارض جانبی هایمنوپلاستی(ترمیم پرده بکارت) این جراحی خطرات و عوارض جانبی بسیار نادر زیر را به همراه خواهد

قبل و بعد از هایمنوپلاستی

در طول اولین مقاربت پس از هایمنوپلاستی، فرد ممکن است خونریزی یا دردی را تجربه نماید. در برخی از شرایط پرده بکارت که یک غشای نازک در ناحیه واژن است در افرادی که در ورزش های سنگین و فعالیت های دشوار شرکت می کنند ممکن است دچار پارگی گردد. این موضوع می تواند به صورت غیر عمدی رخ دهد .

به همین خاطر از روش هایی همچون هایمنوپلاستی برای ترمیم این پرده استفاده می شود.
فرایند و تکنیک هایمنوپلاستی(ترمیم پرده بکارت)

دكتر خوب براي ترميم بكارت در مشهد

اساسا دو نوع فرایند هایمنوپلاستی وجود دارد:

• اگر پرده کمی پاره شده باشد، لبه های پاره شده بریده می شود و با نخ بخیه قابل حل ریز به جای خود دوخته میشود.
. تکنیک پایه: اگر پرده بکارت باقی مانده ای داشته باشد به هم دوخته میشود.پزشک بخش های پاره شده را به هم می دوزد و از بخیه های قابل حل استفاده می کند. کل فرآیند حدود 30 الی 40 دقیقه طول می کشد و معمولا بیمار همان روز می تواند به منزل بازگردد

• دوختن پرده بکارت: در این فرآیند، جراح به کمک بافت های لبه واژن، پرده بکارت جدیدی ایجاد می کند. با اینحال چنین روشی نیازمند دوری از مقاربت جنسی برای بیش از سه هفته است.مرکز مشاوره پرده بکارت تهران

هایمنوپلاستی برای داشتن ظاهر طبیعی:
اگر آسیب به این ناحیه زیاد باشد، غشای جدیدی که شبیه پرده طبیعی است ایجاد می شود و مسیر را می بندد. اگر در مورد دردناک بودن جراحی هایمنوپلاستی نگران هستید باید بدانید که هر دو فرآیند ترمیم پرده بکارت غیر تهاجمی هستند و می توانند تحت بی حسی نیز انجام شوند. کل فرایند بیش از 90 دقیقه طول نمی کشد و می توان آن را به راحتی انجام داد. جراحی و دوخت پرده بکارت بسیار راحت و انعطاف پذیر است.
• هایمنوپلاستی یا جراحی ترمیم پرده بکارت فرایند امنی است.
مرکز مشاوره پرده بکارت تهران

دكتر خوب براي ترميم بكارت نی نی سایت

چه کسانی کاندید خوبی برای این درمان ها هستند؟
زنانی که به اندازه کافی سالم اند و در مورد جراحی انتظارات واقعی دارند کاندیدهای خوبی برای هایمنوپلاستی خواهند بود. فرایند ترمیم پرده بکارت می تواند دوشیزگی را دوباره به فرد باز گرداند. در برخی از موارد زنانی که از بحران روابط به خاطر پرده پاره شده رنج می برند باید با یک مشاور خوب مشورت کنند.

چه کسانی کاندید مناسبی برای این فرایند نیستند؟
افرادی که از بیماری های مقاربتی رنج می برند یا سرطان ناحیه تناسلی دارند کاندید خوبی برای این جراحی نخواهند بود.مرکز مشاوره پرده بکارت تهران
هایمنوپلاستی چگونه می تواند به بازیابی شرایط از دست رفته کمک کند؟
هایمنوپلاستی واژه پزشکی برای جراحی ترمیم پرده بکارت است. این جراحی فرایندی است که برای بازسازی و ترمیم غشای پوستی نازک ساخته شده از بافت های فیبری و الاستیک به نام پرده بکارت مورد استفاده قرار می گیرد.

فرآیند هایمنوپلاستی برای بازسازی پرده بکارت به کار می رود. پرده بکارت اغلب به خاطر مقاربت جنسی پاره می شود اما اسیب یا تمرینات شدید ورزشی نیز می تواند به پاره شدن آن منجر شود. در برخی از کشورها، جراحی به خاطر مسائل فرهنگی و اجتماعی ممنوع است.

مراقبتهای بعداز ترمیم پرده بکارت چه مواردی هستند؟

فرد بعد از 3 الی 4 روز می تواند به فعالیت های عادی خود برگردد. با اینحال توصیه می شود برای 10 روز فعالیت های شدید انجام نشود. برخی از دستورالعمل ها عبارت است ازمرکز مشاوره پرده بکارت تهران
• شما باید این ناحیه را تمیز نگه دارید و برای پیشگیری از بروز عفونت از آنتی بیوتیک ها استفاده کنید
• باید از کمپرس گرم و بسته های یخ برای تسکین درد و کاهش تورم بهره ببرید
• می توانید دو الی سه روز پس از جراحی حمام کنید
• باید برای ۴ هفته پس از جراحی از برقراری رابطه جنسی خودداری کنید.
ریکاوری از این شرایط چقدر طول می کشد؟
ریکاوری این شرایط حدود 4 الی 6 هفته بعد از جراحی طول می کشد.

قیمت هزینه جراحی پرده بکارت در کشورهای مختلف چقدر است؟

هزینه هایمنوپلاستی به مرکزی که در ان انجام می شود بستگی دارد.مرکز مشاوره پرده بکارت تهران

نتیجه ترمیم پرده بکارت دائمی است؟

فناوری های پزشکی پیشرفت زیادی داشته اند و امروزه درمان های موجود نتایج بهتری نسبت به گذشته ایجاد می کند. هایمنوپلاستی نیز از این قاعده مستثنی نیست. با مراقبت های صحیح نتایج خوبی از این جراحی حاصل می شود.
مزایای هایمنوپلاستی (ترمیم پرده بکارت) در چیست؟
برای بیشتر خانم ها هایمنوپلاستی چیزی جز یک فرایند اغراق شده نیست اما در برخی از افراد چنین شرایطی می تواند بسیار مفید باشد. در برخی از فرهنگ و مذاهب، ارزش بالایی به بکارت دختر داده می شود.

در جوامعی که پرده بکارت به عنوان وضعیت جنسی زن در نظر گرفته می شود پاره بودن آن می تواند یک مشکل بزرگ باشد. در چنین شرایطی هایمنوپلاستی می تواند مشکل را تا حد زیادی بهبود ببخشد.هزینه ترمیم بکارت در کرج

ایا ترمیم بکارت دردناک است؟

بیهوشی یا بی حسی استفاده شده در طول این جراحی شما را مطمئن می سازد که عمل بدون دردی خواهید داشت. هرگونه درد پس از جراحی را می توان با مسکن و آنتی بیوتیک برای پیشگیری از عفونت و التهاب درمان کرد. هزینه ترمیم بکارت در کرج.از کجا بفهمم حلقوی هستم .کیا پردشون ارتجاعی بوده نی نی سایت .علائم بعد از پارگي بكارت حلقوی. .از کجا بفهمم هلالی هستم .قابل اتساع یعنی چه .خونریزی حلقوی نی نی سایت.از کجا بفهمیم باکره ایم نی نی سایت. بكارت حلقوي ساده نی نی سایت. از کجا بفهمم پردم چیه

خريد اينترنتي داروي ترميم بكارت

آیا شیاف هایمن مصنوعی در ترمیم بکارت موفق است؟

کپسول هایمن مصنوعی در بازار موجود است که به عنوان یک بکارت  جعلی عمل می کند و در اولین رابطه مقاربتی خونریزی می کند. با این حال ، موفقیت ، ایمنی و اثربخشی آنها تضمین نشده است. آنها از غشای سلولزی ساخته شده اند که حاوی خون مصنوعی (معروف به خون تقلبی رنگی) هستند.

 برخی از زنان ادعا می كنند كه شیاف هایمن مصنوعی برای آنها كار می كرد در حالی كه برخی دیگر می گویند كه آنها موثر و قابل اعتماد نیستند.

 اگر به دنبال ترمیم بكارت با شیاف های  مصنوعی یا جعلی هستید ، امیدهای خود را بالا نبرید زیرا چندان قابل اعتماد و موثر نیستند. با استفاده از روش جراحی هایمنوپلاستی ، ایجاد مجدد یک هایمن پاره شده با موفقیت انجام می شود . این یک روش پزشکی است که عوارض جانبی کمتری دارد و برای بازسازی بکارت پاره شده انجام می شود

برای عضویت در خبرنامه ماماطب آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید!

120 دیدگاه ها
 1. علی می گوید

  سلام
  من میخواستم بدونم که بعد از جراحی بستری شدن هم هستش در برنامه درمانی؟
  و اینکه مراکز معتبری که این عمل رو انجام میدن رو معرفی کنید،ممنون

  1. سارا می گوید

   سلام من میخواستم بدونم که هزینه و این ک ترمیم واقعا دائمی و اگر توسط ماما دیگه معاینه بشه تشخیص داده میشه؟

   1. کارشناس مامایی می گوید

    سلام با ش مشاوره تماس بگیرید

    1. مریم می گوید

     سلام خانوم دکتر هزینه عمل و اینکه آیا بعد از دوختن قابل تشخیص هستش یانه و بعد دوخته شدن آیا خونریزی صورت میگره یانه و احتمال پاره شدن مجدد اون چقدر هستش

 2. مرجان می گوید

  سلام.من ۱۴ سالمه و چند بارباورود شیعی به واژن ام خودارضایی کردم.وتازه یک ماهه فهمیدم چیزی ب نام پرده بکارت وجودداره.والان میترسم پاره شده باشه
  چندبارخودم خواستم خودمو چک کنم.وقتی توی حمام به زیر دلمو با انگشت لمس میکنم دقیقا یه لایه نازک مثل پرده بکارت حس میکنم ک نصف پایینی دهانه واژنم
  پوشانده.بخدا ب قرآن حماقت کردم.الانم ازاسترس اینکه پرده ام پاره شده باشه حالم خیلی بده .توروقرآن جوابمو بدید.اگه مشکلی پیش آمده باشه شما میتونید با گرفتن هزینه ترمیمش کنید؟؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   سلام برای معاینه تشریف بیارید چون باید بررسی شود

 3. مرجان می گوید

  اگه آسیب دیده باشه امکان داره ترمیمش کنید؟

 4. مرجان می گوید

  اگه پاره شده باشه شما میتونید باهزینه برام ترمیمش کنید؟

 5. Hanieh می گوید

  سلام ببخشید هزینه معاینه پرده بکارت و تشخیص نوع پرده چقدره؟؟؟
  البته گواهی نمیخوام فقط میخوام بدونم
  جواب بدین توروخداااا

  1. کارشناس مامایی می گوید

   سلام تشریف بیارید

 6. سهرابی می گوید

  ببخشید برای مشاوره و راهنمایی باید با چ شماره ایی تماس بگیریم و اینکه مرکز شما توی کدوم شهره؟ و اینکه آیا درصورت نیاز ترمیم انحام میدید؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   تهران عزیزم

 7. Shohre می گوید

  چنده هزینش؟
  بلوار ایت الله کاشانی کجا میشه دقیقا؟سمت اسلامشهره؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   تهران صادقیه

 8. yegane می گوید

  من ترميم انجام دادم بعد از ٤٠روز ك براي معاينه رفتم گفتن ك بخيهاي ساعت ٦اسيب ديده
  عفونت داري برو بعد از يك ماه بيا ب نظرتون درست ميشه؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   خیر ساعت ۶ مجدد درست نخواهدشد

 9. Mary می گوید

  اومدن به مطب حتما بایو با بزرگتر باشه یا تنهاهم میشه اومد؟!

  1. کارشناس مامایی می گوید

   بالای 17سال میتونن تنها بیایید

 10. مریم می گوید

  سلام خواستم بدونم علاوه بر معاینه بکارت معقد رو هم معاینه میکنید ؟ و اینکه شرایط خاصی دارید برای معاینه ؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   بله تمامی معاینه بدون شرایط خاصی انجام میشود فقط نباید پریود باشید

   1. Neda می گوید

    سلام ببخشید شما ترمیم بکارت انجام میدین؟؟

    1. کارشناس مامایی می گوید

     با شماره سایت تماس بگیرید

 11. مریم می گوید

  سلام میخواستم بدونم بعد چندین رابطه میتوان ترمیم کرد یاخیر

  1. کارشناس مامایی می گوید

   سلام بله موردی ندارد

 12. H می گوید

  هزینه ترمیم چه مقدار هستش؟؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   بستگی به میزان پارگی ان دارد

 13. علیرضا می گوید

  سلام،میخواستم بدونم که بعد از گذشت چندین ماه و نزدیکی های فراوان،آیا بازم میتوان تشخیص داد که پرده بکارت قبلا ترمیم داشته یا نه؟و این که آیا میتوان تشخیص داد که قبلا با شخص دیگری رابطه و دخول داشته؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   خیر دیگه قابل تشخیص نخواهد بود.

 14. Fatemeh می گوید

  سلام اگه یه شهر دیگه باشیم باید قبلش وقت معاینه بگیریم و اگه بخوام ترمیم کنم همون روز میشه یا مثلا فرداش ؟؟؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   سلام بله با شماره مشاوره تماس بگیرید و وقت رزرو کنید

 15. yasin می گوید

  سلام صبحتون بخیر و شادی
  قربونتن برم من هر چقدر تماس میگیرم کسی جواب نمیده .من میخوام بدونم هزینه چقدره بیام اونجا از نگرانی و استرس دیگه نمیدونم چیکار کنم

  1. کارشناس مامایی می گوید

   مجددا تماس بگیرید و مشاوره کنید

 16. بهار می گوید

  سلام میخواستم بدونم هزینه ترمیم چقدر میشه؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   تماس بگیرید

 17. rha می گوید

  میشه هزینه حدودی رو بگید چون بعضی سایتا زده ۶۰۰ تومن بعضی جاها ۳میلیون….

  1. کارشناس مامایی می گوید

   600 تومن ؟؟!!!

   1. پر می گوید

    از۳میلیون بشتره؟

 18. . می گوید

  سلام
  من ارتجاعی بوده پردم طبق اخرین معاینه هم سالم مونده
  ولی زمان زیادی میگذره و حس میکنم از بین رفته
  الان میخام ازدواج کنم
  بنظرتون بهترین زمان برای ترمیم کی هست؟
  و چه روشی بهتره؟ با ترمیم بکارت تنگی واژون هم اتفاق میفته؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   با مشاور سایت تماس بگیرید

 19. زهره می گوید

  پرده من طبق گفته متخصصین سالمه و خراش جدی داره و من تنها نیاز به گرفتن گواهی دارم .

  1. کارشناس مامایی می گوید

   اگر میشه از خود متخصصین گواهی بگیرید

 20. رها می گوید

  سلام خسته نباشید،خانوم دکتر خاستم بدونم بعد از عمل زیبایی برای محو شدن جای بخیه هاا باید چکار کرد.ممنون میشم از راهنمایتون

 21. رها می گوید

  یه حالت زگیل تناسی پهن مانند مونده خواهش میکنم راهنمایم کنید.چه کرمی باعث رفع جای بخیه میشه یا لیزر؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   عزیزم با کرم قابل برداشت نیست

 22. heDie می گوید

  Slm mishe noE pardaro motevajeh shod?

  1. کارشناس مامایی می گوید

   با معاینه مامایی بله

 23. Hkih می گوید

  سلام میشه لطف کنید حدودی هزینه ترمیم پرده بکارت رو بگید؟میدونم بستگی داره چقدر پاره شده باشه ولی حدودی هم لطف کنید بگید چون بابت هزینه هم استرسی هست

  1. کارشناس مامایی می گوید

   تماس بگیرید

 24. م۹۸ می گوید

  سلام هزینه درمان با توجه به مقدار پارگی پرده بکارت از چه قیمتی تا چه قیمتی متغییر هستش میشه لطفا بگید؟؟؟

 25. م۹۸ می گوید

  من واقعا استرس دارم لطفا کمک کنید دیگ بگید تقریبی هزینه اش چقدره اخه

  1. کارشناس مامایی می گوید

   3 تا 4 ت

 26. نادیا می گوید

  الانم پرده بکارتو ترمیم میکنین یا نه
  خواهش میکنم جواب بدین
  شماره مشاور کجاس زنگ بزنم

 27. شکوفه می گوید

  سلام ببخشید هنوز هم کار ترمیم تو این مرکز انجام میشه؟

 28. حسینی می گوید

  سلام من میخاستم بیام برای ترمیم آدرستنو میدید

  1. کارشناس مامایی می گوید

   با شماره مشاور تماس بگیرید

 29. لیدا می گوید

  سلام برای رزرو نوبت واینکه ترمیم رو همون روز انجام میدن?چون شهردیگه ای هستم

 30. Sahr می گوید

  سلام،شهرهای دیگه هم دکتر دارید،ما ک از تهران دوریم،لطفا ب مشکلات ما راه حل بذارید گول خوردیم

  1. کارشناس مامایی می گوید

   خیر متاسفانه

 31. الهه می گوید

  ببخشید من 18سالمه یه چندبار خودارضایی کردم واون موقع اطلاعی نداشتم الانم خیلی پشیمونم ولی خونریزی ندیدم ولی خب یه رنگ صورتی مانندی دیدم ولی خب درحد یه قطره شاید یعنی ممکنه پرده ام ارتجاعی باشه؟ واینکه میتونم خودم تنهایی بیام؟

 32. فایزه می گوید

  سلام این عمل الان هزینش چقدره؟
  بخواییم نوبت بگیریم چطوریه

  1. کارشناس مامایی می گوید

   تماس بگیرید09376845943

 33. فرناز می گوید

  با سلام من تو روز دوم از ترمیم بکارتم چند قطره خون دیدم موقع ادرار میخواستم بدون دوباره پرده آسیب دیده ممنون میشم اگه جواب بدید چون استرس دارم خیلی

 34. onlygod می گوید

  سلام میشه جواب منو بدید من مدتهاست از پارگی بکارتم میگذره آیا قابل ترمیم هست؟ میخوام بیام تهران برای درمان آیا فایده داره؟ توروخدا جواب بدید خیلی فکرم درگیره چون الان یه خواستگار خوب دارم

  1. کارشناس مامایی می گوید

   بله قابل ترمیم هست برای ادرس با شماره 09376845943 تماس بگیرید

 35. onlygod می گوید

  اون میگن طبیعیه ولی میشه ادرس دکترتو بدی

  1. کارشناس مامایی می گوید

   تهران میدان صادقیه بلوار ایت الله کاشانی بین شقایق و سازمان برنامه بانک اینده ساختمان اپادانا طبقه ۵جنوبی واحد ۲۶ روزهای زوج ۵ تا ۷

 36. مهتاب می گوید

  سلام وقتتون بخیر میخواستم بدون پرده شرابه ایی ام قابل ترمیمه؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   بله هست

 37. رویا می گوید

  سلام چطورباید نوبت بگیرم برای ترمیم بکارت

  1. کارشناس مامایی می گوید

   با شماره مشاوره 09376845943

 38. Somaye می گوید

  slm bad az tarmime parde chand roz esterahat lazeme???

  1. کارشناس مامایی می گوید

   4هفته

 39. Sahar می گوید

  سلام من تقریبا ۳سال پیش جراحی هایمن انجام دادم بعد از اون هیچ رابطه جنسی نداشتم میخواستم بدونم کاملا درست شده یان

 40. Mryam می گوید

  سلام من واسه معاینه بکارت میخواستم بیام ۱۸ سالم تموم شده چه مدارکی لازمه ؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   سلام مدرک خاصی لازم نیست

 41. نیلوفرمردی می گوید

  سلامن من ازکرج هستم من نامزد داشتم نشون کسی بودم ولی رفتم دکتر زنان گفت پرده داری ولی جلوت بازهست میخواهم تنگش کنم بد برم دکتر که گواهی نامه بگیرم مشخص نمیشه

 42. صفیه رضایی می گوید

  سلام چطور میتونم نوبت بگیرم برای ترمیم بکارت ؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   با مشاوره سایت تماس بگیرید

 43. سارا می گوید

  سلام خانم دکتر ببخشید میخواستم بدونم اگر ترمیم کنیم در آزمایش قبل از ازدواج مجوز سالم بودن میدهند من بر اثر خود ارضایی دردناک آسیب دیده است میخواستم بدونم دکتر نمی‌فهمد که من رابطه ی جنسی نداشتم و به دلیل دیگه باکارتم از دست رفته حتی از نظر مراجع باکره محسوب میشوم ولی چون در خانواده ای مذهبی بزرگ شدم کمی استرس دارم از نظرتون برای ترمیم اقدام کنم ؟ الان ۱۷ ساله هستم ولی الان شرایط اومدن به دکتر را ندارم می‌شود در سال های دیگر هم مراجعه کرد و می خواهم ترمیم به صورت دائمی باشد چون مشخص نیست چند سال دیگر ازدواج کنم ؟!لطفاً جواب بدید ومن رو از این استرس راحت کنید ؟

 44. سارا می گوید

  سلام من با شماره تماس گرفتم میگه اشتباهه

  1. کارشناس مامایی می گوید

   امکان نداره ممکن اشتباه گرفته باشید

   09376845943

 45. سارا می گوید

  سلام میشه کسایی که اینجا ترمیم کردن بگن نتیجه چطور بوده

 46. ناشناس می گوید

  سلام اون عکس ها که زدید چه نوع پرده ای هستن؟سالمن؟

 47. فاطیما می گوید

  سلام خسته نباشید من میخواستم بدونم آیا تضمینی هستش پرده بکارت مثل روز اولش بشه یا کسی متوجه نشه نامه سلامت میدید تضمین شده و هزینش تا حدودی بهم بگید که بدونم

  1. کارشناس مامایی می گوید

   سلام بله

 48. Mehrsa می گوید

  سلام من میخاستم بپرسم الان هم ترمیم بکارت انجام میدین یانه توروخدا جواب بدین ممنون میشم

  1. کارشناس مامایی می گوید

   سلام بله با شماره رزرو مطب تماس بگیرید راهنمایی میکنند

 49. Shabnam می گوید

  سلام ببخشید الان میگن این کار غیر قانونی و بعدا طرف مقابل می‌تونه طلاق بگیره و زندان داره و این چیزا
  خواستم بپرسم اگه با کسی رابطه نداشته باشی ولز پزشکی قانونی مدرکی داشته باشی که با کسی رابطه نداشتی در اون صورتم ترمیم بکارت غیر قانونی خواهد بودمشکلی پیش میاد دوباره یا خیر

  1. کارشناس مامایی می گوید

   خیر بدون مشکل و تقریبا قانونی هست

 50. خانم صالحی می گوید

  واقعا ترمیم بکارت آینده دختران سرزمین مارو نجات میده
  خیلیا خب ناخواسته اینجوری شدند، دلیل نمیشه که آیندشون نابود بشه
  برای معرفی پزشک به شماره 09387812589 در واتساپ پیام بدید

 51. پانته آ می گوید

  سلام
  برای فردا وقت مشاور دارید ؟؟
  شماره تماس در دسترس نبود

  1. کارشناس مامایی می گوید

   چهارشنبه عزیزم

 52. مریم می گوید

  سلام تورو خدا لطفا جواب منو بدید من میخوام بدونم میشه یه گواهی سلامت برای من درست کنید من پردم فک کنم کمی اسیب دیدگی داره اما دخول کامل نداشتم
  اگه یه گواهی سلامت برای من درست کنید زندگی منو نجات میدید

 53. مریم می گوید

  خواهش میکنم جواب منو بدید

 54. بهاره می گوید

  سلام اگر من ترمیم کنم بعد ها دکتر ماما میتونه تشخیص بده‌ ترمیم کردم؟؟

 55. ندا می گوید

  سلام من با نامزدم چندروز پیش رابطه برقرار کردم ولی متاسفانه یه دفعه منجر به خونریزی شدید شد بدون اینکه دخول اتفاق بیفته میشه لطف کنید آدرس بدید برای معاینه اقدام کنم

  1. کارشناس مامایی می گوید

   سلام ادرس بالای سایت گذاشته شده عزیزم

 56. سنا می گوید

  سلام خسته نباشید من بعد بار اول رابطه خونریزی نداشتم الام مادر نامزد میخواد ببرتم دکتر میخوام قبلش ترمیم کنم آیا اگر ترمیم کنم منو ببرن پیش دکتر دکتر متوجه میشه ترمیم شده یا نه؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   بستگی به میزان پارگی داره

 57. سحر می گوید

  سلام وقت بخیر من میخواستم ترمیم بکارت انجام بدم چجوری نوبت بگیرم

  1. کارشناس مامایی می گوید

   سلام با شماره تماس بگیرید 09387812589

 58. سارا می گوید

  سلام ادرس میخواستم

  1. کارشناس مامایی می گوید

   با شماره 09387812589 تماس بگیرید

 59. رها می گوید

  سلام ایا دکتر و یا ماما برای ترمیم بکارت در شیراز سراغ دارید؟

 60. مریم می گوید

  سلام وقت بخیر
  من حدودا دو سال رابطه‌ جنسی داشتم
  هنوز هم بکارت قابل ترمیمه؟ و اینکه هزینه‌ش چقدر میشه
  توی اصفهان کسی هست اینکار رو انجام بده؟؟؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   عزیزم فقط تهران

 61. زهرا می گوید

  سلام وقت بخیر.
  من نامزدم و3ونیم ساله عقدکرده هستمومیخوام طلاق بگیرم 2سال قبل عقدم یعنی دوران مجردی به خاطر عفونت واژن وبامصرف دارو پرده بکارت اسیب دیده وخون هم دیدم وطرف مقالم هم ازاین موضوع چیزی نمیدونه والان مابه مرحله ای رسیدیم که من بایدبرم پزشک قانونی که گواهی سلامت بدن واسمشون ازشناسمم حزف بشه ایامن میتونم جراحی کنم که بعدش بتونم گواهی باکرگی وسلامت بیرم واسم ایشن ازشناسنامم حذف بشه؟؟؟
  هزینش مهم نیست فقط میخوام بادقت بالاانجام بشه
  خواهش میکنم کمکم کنین

 62. زهرا می گوید

  ادامه سوال قبلی
  ایااین اگرترمیم بشه ائمی هست؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   بله دائمی

 63. زهرا می گوید

  شماکانال اینستاگرام دارید؟

 64. زهرا می گوید

  ببخشیدبخیه بانخ جذبی هست که اصلامشخص نشه؟
  چندروزبعدازعمل میتونم برم پزشک قانونی

 65. زهرا می گوید

  من مطمئن باشم که پزشک قانونی واهی سلامت میده برای حذف اسم شخص ازشناسنامم؟
  هزینش هرچقدرباشه مهم نیست فقط میخوام انجام بشه
  اگه کارم اکی بشه اسمش حذف بشه شیرینی هم میدم بهتون

 66. زهرا می گوید

  اسم کلینیکتون چیه
  کانال اینستادارید؟
  چطورمیتونم نظرات کسانی که اینکاروانجام دادن بدونم

 67. نیلوفر می گوید

  سلام ایا بعد از چندین سال از پاره شدن بکارت امکان ترمیم اش هست؟؟و تقریبا دوسال ادمی که رابطه جنسی نداشته باشه امکان ترمیم وجود داره؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   بله محدودیت ترمیم وجود ندارد

 68. طیبه می گوید

  من اگر بخوام ترمیم کنم کسی رو‌میتونید معرفی کنید؟مطمئن هم باشه

  1. کارشناس مامایی می گوید

   بله مطب تهران اگر خاستید تو واتساپ پیام بدید 09387812589

 69. الیاس می گوید

  سلام ببخشید هزینه تریمم چقدره

  1. کارشناس مامایی می گوید

   بالای 6 تومن

 70. راضیه می گوید

  سلام خسته نباشید چه عملی هست ک نشون نمیده ب پزشک متخصص زنان ک پرده بکارت ترمیم شده

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با مشاور