ماماطب
مامایی یک حرفه تکاملی‌ست!

نشانی مطب:
تهران، بلوار ایت الله کاشانی، جنب بانک آینده، ساختمان آپادانا، طبقه ۵ جنوبی، واحد ۲۶
روزهای زوج از ساعت ۱۶ الی ۱۹
تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۱۲۲۱۶۰

9 ناحیه حساس جنسی برای زنان-محرک قوی لمسی

ناحیه حساس جنسی : چندین ناحیه محرک احساسات جنسی در بدن یک زن وجود دارد. بعضی از آنها همیشه در موردشان صحبت می شود، بقیه آنها چندان واضح نیستند. اما یک چیز برای همه ی آنها درست است- آنها شگفت آور کار می کنند!

9 ناحیه حساس جنسی برای زنان

این درست است که مردان راحت تر از زنان به اوج می رسند. بنابراین، هر چیزی که این تجربه را برای زن بهتر می کند (یا به ارگاسم او کمک می کند) همیشه خوشایند است.

ناحیه حساس جنسی

ما با یک متخصص جنسیِ اهلِ دهلی، دکتر مادوزودان صحبت کردیم و او پیشنهاد می کند که بر این 9 ناحیه تحریک کننده جنسی تمرکز کنید تا به شریکتان در رختخواب اوقات بسیار خوبی بدهید و امیدوار باشید و برای رابطه جنسی بهتر امیدوار باشید.

  1. پشت گردن

پشت گردن پر از پایانه های عصبی است، که آن را فوق العاده حساس می کند. یک لمس کم و آن زن شما را شیفته می کند. در حالی که می بوسید انگشتان خود را بر روی گردنش حرکت دهید ، یا سرش را خم کنید و گردنش را به آرامی ببوسید. در هر صورت، می دانید چکار کنید.

  1. داخل ران ها

در بالای بدنش حرکت کنید و پاهایش را کمی لمس کنید. داخل ران هایِ یک زن فوق العاده حساس هستند و گاز زدن و لیسیدن شما در اینجا شگفت انگیز عمل می کند! اگر شما و شریکتان دوست دارید تجربه کنید، با یک مکعب یخ داخل ران بالا و پایین کنید. بعداً از ما تشکر کنید.

  1. لب ها

ناحیه حساس جنسی

هیچ چیز مثل بوسیدنِ زیاد وجود ندارد. البته اگر می دانید که چطور آن را گرم و تحریک کننده نگه دارید. لب ها پر از پایانه های عصبی هستند که آن را به یکی از حساس ترین نواحی بدن زن تبدیل کرده است. سعی کنید در حین بوسیدن، لب هایش را به آرامی گاز بگیرید یا زمانی که هر دو شما در آن هستید لبهایش را لمس کنید. مطمئناً او را هیجان زده خواهید کرد.

  1. گوش ها

گوش هایش را محدود نکنید و در حالی که هر دو عشق بازی می کنید، به آسانی زمزمه های شیرین کنید. تا زمانی که این کار را درست انجام می دهید، حرکت دهید، ببوسید یا گاز بگیرید، نمیتوانید این کار را اشتباه انجام دهید. گوش ها پر از گیرنده های حساس هستند و همچنین بسیار شهوت برانگیز در نظر گرفته می شوند.

  1. پایین کمر

جدا از تسکین او از استرس در پایان یک روز طولانی، ماساژ پشت همچنین قدرت برانگیختن او را دارد. پشتش را به آرامی نوازش کنید زیرا پر از پایانه های عصبی است و می دانید که چه می کند.

  1. کلیتوریس

این یکی اصلاً نیاز به فکر کردن ندارد. زنان عاشق وقتی هستند که شریکشان قبل از شروع رابطه جنسی، مقداری با کلیتوریس بازی می کند (اگر می دانید منظور ما چیست). اگر به درستی تحریک شود، واقعاً می تواند شریکتان را تحت تأثیر قرار دهد. نه تنها یک ایده یِ بسیار شهوت برانگیز است، بلکه همچنین برای زنان بسیار ارضا کننده است.

  1. شکم

حقیقت این است که شکم به کلیتوریس خیلی نزدیک است، و تصور پایین تر رفتن برای زن هیجان آور است. با دستان خود به آرامی شکم او را نوازش کنید، این کار به شما این ایده را می دهد که آیا او این کار را دوست  دارد و تا چه حد می توانید این کار را انجام دهید. واکنشش را ببیتید و فشار را طبق آن متعادل کنید. این می تواند یک حرکت عشقبازی عالی قبل از اینکه معاشقه دهانی است.

برای عضویت در خبرنامه ماماطب آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید!

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonرزرو نوبت مطب تماس بگیرید!