ماماطب
مامایی یک حرفه تکاملی‌ست!

مشاوره ومعاینه پرده بکارت درتهران

مشاوره و معاینه پرده بکارت درتهران

مشاوره ومعاینه پرده بکارت درتهران :

معاینه پرده بکارت

پرده بکارت در طول زندگی شما تغییر می کند.

  • قبل از بلوغ پرده بکارت شما نازک است و ممکن است حساس باشد.
  • در دوران بلوغ، افزایش هورمون ها (استروژن) باعث می شود پرده بکارت و دیگر بافت های واژن شما ضخیم تر و کشیده تر شوند.
  • در دوران بارداری، افزایش هورمون‌ها باعث می‌شود که بافت‌های واژن شما کشیده‌تر شوند تا امکان زایمان فراهم شود.
  • زایمان همچنین ممکن است شکل پرده بکارت و بافت های واژن شما را تغییر دهد.
  • با یائسگی و افزایش سن، پرده بکارت و سایر بافت‌های واژن دوباره نازک‌تر می‌شوند (با کاهش استروژن).

پرده بکارت یقه ای از بافت کشیده در ورودی واژن شماست. توسط لابیای شما محافظت می شود. می توان آن را با اسکرانچی (بند مویی) مقایسه کرد – با بافت دسته‌ای که هنگام کشش (مثلاً در حین رابطه جنسی یا استفاده از تامپون) منبسط می‌شود و پس از آن به شکل دسته‌ای خود باز می‌گردد.مشاوره ومعاینه پرده بکارت درتهران

مشاوره ومعاینه پرده بکارت درتهران

مفهوم باکره بودن دختران تاریخ پیچیده ای دارد. اغلب بیشتر افراد به طور نادرست این موضوع را به داشتن یا نداشتن پرده بکارت زنان ربط می دهندو خونریزی بعد از مقاربت جنسی به معنی دست نخورده بودن پرده بکارت بوده و تاییدی بر نداشتن رابطه جنسی قبل از ازدواج بوده است.

با اینحال واقعیت این است که وضعیت پرده بکارت اصلا ربطی به فعالیت جنسی زنان ندارد. اگر پرده بکارت پاره شود تقریبا خودتان نمی توانید این موضوع را تایید کنید.مشاوره ومعاینه پرده بکارت درتهران

در این شرایط پزشک می تواند به شما کمک کند. اما قبل از هر چیزی اجازه دهید ببینیم پرده بکارت واقعا چیست. پرده بکارت غشای کوچک و ناهمواری داخل دهانه واژن است. همه پرده بکارت ها به طور یکسان ایجاد نمی شوند. به همین خاطر موارد دیگری به جزو رابطه جنسی و مقاربت جنسی می تواند باعث پاره شدن آن شود.

از جمله این حوادث می توان به سوارکاری با اسب، دوچرخه سواری، ژیمناستیک، استفاده از تامپون، دست زدن یا انگشت کردن و خودارضایی اشاره نمود . برخی از زنان نیز بدون پرده بکارت به دنیا می ایند.
با اینکه برخی از افراد بعد از داشتن رابطه جنسی چند قطره خونریزی را تجربه می کنند اما در برخی از شرایط خونریزی دیده نمی شود . برخی از شرایط وجود دارد که اصلا پرده بکارت را به طور کامل پاره نمی کند.

بر اساس گفته پزشکان پرده بکارت منبع خون بسیار زیادی ندارد. به همین خاطر حتی اگر پرده بکارت دست نخورده باقی مانده باشد باز هم ممکن است فرد خونریزی نکند یا خونریزی زیادی نداشته باشد.

مشاوره ومعاینه پرده بکارت درتهران

معاينه بكارت در پزشكي قانوني

دكتر خوب براي ترميم بكارت نی نی سایت

در برخی از فرهنگ ها خونریزی بعد از مقاربت جنسی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است اما این ایده درست نیست. خوب همانطور که مشاهده کردید برخی از باورهای نادرست در مورد پرده بکارت وجود دارد. به عنوان مثال بیشتر افراد بر این باورند که بعد از اولین مقاربت جنسی خونریزی ایجاد می شود اما این موضوع همیشه صحت ندارد. خوب حالا جازه دهید حقایق دیگری را در مورد پرده بکارت و فعالیت جنسی بیان کنیم.

حتی اگر پرده بکارت شما دست نخورده باقی مانده باشد ممکن است قادر به دیدن آن نباشید. اگر تلاش کنید پرده بکارت خود را ببینید ممکن است اینکار برایتان دشوار باشد. اگر نمی دانید باید به دنبال چه چیزی باشید قطعا قادر نخواهید بود تفاوت آن با سایر اندام های موجود در این ناحیه را بیان کنید زیرا پرده بکارت یک غشا رنگی در مکانی است که به هم آمیخته و چین و چروک دارد.

اگر می خواهید این ناحیه را بررسی کنید باید بدانید که یک الی دو سانتی متر داخل دهانه رحم تان قرار دارد. حتی پرده بکارت هایی که دست نخورده هستند هم ممکن است دهانه هایی در داخل خود داشته باشند.

پرده بکارت اشکال و اندازه های مختلفی دارد. آنها ممکن است حلقه ای، شکل نیمه ماه یا لبه های خمیده با بریدگی داشته باشند – همه اینها طبیعی هستند. اندازه دهانه پرده بکارت نیز از نظر اندازه و شکل متفاوت است.

برخی از پرده بکارت ها کشش تر از بقیه هستند و هرگز شکافته نمی شوند و خونریزی نمی کنند. با نگاه کردن به پرده بکارت نمی توان تشخیص داد که آیا رابطه جنسی داشته اید یا نه.

کیا پردشونو دوختن نی نی سایت

می توانید پرده بکارت را به عنوان دیوار یا ساختاری تصور کنید که باید برداشته شود. نوعی بنا که اگر بخواهد کسی وارد آن شود باید مرزهایش را بردارد. در واقع، پرده بکارت غشای نازکی در داخل دهانه واژینال است. اما نکته مهم این است که دهانه ای در پرده بکارت وجود دارد. به همین خاطر است که خونریزی های دوره قاعدگی و سایر ترشحات می توانند از آن عبور کنند.

معمولا چنین دهانه ای به شکل هلالی است اما از زنی به زن دیگر می تواند متفاوت باشد. برخی از زنان دهانه کوچکی دارند و برخی نیز دهانه های متعددی در پرده بکارت خود دارد. دو درصد از کل زنان با پرده بکارت بسته به دنیا می آیند.

در این شرایط باید پرده بکارت جراحی شود و بازگرد تا خون بتواند از آن جریان داشته باشد.

پرده بکارت شما به طور کامل دهانه واژن شما را نمی پوشاند – یک سوراخ طبیعی است.

هنگامی که رابطه جنسی دارید، پرده بکارت شما نمی شکند و نمی ترکد، بلکه کشیده می شود، که ممکن است باعث پارگی کوچک شود.

شما نمی توانید با نگاه کردن به پرده بکارت بفهمید که آیا رابطه جنسی اتفاق افتاده است (موافقانه یا غیر توافقی).

اندازه دهانه پرده بکارت مهم نیست، مگر اینکه خیلی کوچک باشد و باعث انسداد جریان خون و درد شود (پس باید به پزشک مراجعه کنید).

استفاده از تامپون، دوچرخه سواری، انجام ژیمناستیک و اسب سواری بعید است که به پرده بکارت شما آسیب برساند.

جراحات استرادل (سقوط بر روی یک جسم جامد با پاهای باز) ممکن است باعث آسیب به پرده بکارت و سایر بافت‌ها شود – در صورت بروز این اتفاق به پزشک خود مراجعه کنید.

هزینه ترميم بكارت سال ۱۴۰۰ نی نی سایت

برای تایید بکارت فرد هیچ راهی جز معاینه پزشکی و مامایی وجود ندارد.

هزینه گواهی سلامت پرده بکارت

بر اساس گفته پزشکان بکارت یک مفهوم اجتماعی است و شرایط پزشکی برای تعریف آن وجود ندارد. اما اجازه دهید در مورد این موضوع هم صحبت کنیم. با اینکه تعریف پزشکی برای بکارت فرد وجود ندارد اما این موضوع می تواند موضوع مهمی برای بیشتر افراد باشد.

این موضوع بر اساس عقاید و هنجارهای اجتماعی ساخته می شود حتی اگر پایه و بنیاد علمی برای آن وجود نداشته باشد. به همین خاطر شما ممکن است عقیده یا تعریفی در مورد باکره بودن بر اساس گفته های دوستان، چیزی که والدین به شما یاد داده اند و باورهای مذهبی که دارید داشته باشید.

هر فردی منحصر به فرد است. بسیاری از مردم به مفهوم باکرگی اعتقاد دارند و آن را مقدس می دانند. اگرچه باکره بودن یا یک فرد فعال جنسی مسئولیت پذیر یک انتخاب شخصی است، اما در گذشته از پرده بکارت دست نخورده به عنوان مدرک باکرگی استفاده می شد. حقیقت این است که پرده بکارت یک قطعه انعطاف پذیر از بافت مخاطی است که ممکن است در برخی از زنان ضخیم، نازک یا حتی وجود نداشته باشد. در برخی از زنان، استفاده از تامپون، دوچرخه سواری شدید، ورزش و فعالیت های خودارضایی ممکن است باعث پارگی پرده بکارت شود.

برای بیشتر افراد باکره بودن به معنای نداشتن رابطه جنسی است. از دست دادن باکرگی همیشه به معنای ورود آلت تناسلی مرد به بدن زن نیست. مفهوم باکره بودن با ایده های مختلفی گره خورده است. زمانی که آلت مرد وارد واژن زن می شود شما دیگر باکره نیستید. این ایده و باوری است که بیشتر افراد دارند. مشکلات واضح زیادی در مورد این تعریف وجود دارد.

اگر خوب فکر کنید متوجه می شوید که چنین ایده ای احمقانه و نادرست است. به عنوان مثال ممکن است فردی همجنسگرا باشد و تا اخر عمر خود با مردی وارد رابطه نشود. یا اینکه فردی همیشه رابطه مقعدی با مردان برقرار نماید و هرگز رابطه جنسی از طریق واژن نداشته باشد. آیا در چنین شرایطی هم می توانید بگویید فرد باکره است؟ آیا باکره بودن فرد ربطی به وجود پرده بکارت او دارد؟مشاوره ومعاینه پرده بکارت درتهران

دكتر خوب براي ترميم بكارت در تهران

برخی از افراد به جای رابطه جنسی واژن رابطه جنسی مقعدی و دهانی را انتخاب می کنند. مشاوره ومعاینه پرده بکارت درتهران

شما مجبور نیستید سابقه جنسی خود را تایید کنید:مشاوره ومعاینه پرده بکارت درتهران

گواهی سلامت از کجا بگیرم

شما مجبور نیستید وضعیت جنسی خود را برای کسی شرح دهید و حتی مجبور نیستید این موضوع را تایید کنید. بهترین روش برای اینکه بفهمیم کسی رابطه جنسی داشته یا نداشته این است که از خودش سوال کنید. این موضوع فقط و فقط به خود شما بستگی دارد و این شما هستید که انتخاب می کنید در مورد این موضوع بحث کنید یا نه.
شما تحت کنترل فعالیت جنسی خود هستید:
مشکلات زیادی در مورد مفاهیمی همچون از دست دادن باکرگی وجود دارد. این موضوع بدین معنی است که شما کنترلی بر روی خود نداشته اید. اگر گوشی همراه خود را گم کنید آیا بقیه می توانند بگویند این یک موضوع عمدی و آگاهانه بوده است؟ قطعا خیر.

ما باید در ابتدا نحوه حرف زدنمان در مورد رابطه جنسی را تغییر دهیم. پرده بکارت چیزی نیست که کسی آن را از شما بگیرد.

معمولا این ایده درست نیست که زنان جوان باید دریافت کننده های غیر فعال رابطه جنسی باشند و مردان جوان چیزی را از آن ها بگیرند.
در بیشتر قسمت های جهان، زنان هنوز هم تحت کنترل این ایده قرار دارند. نکته مهم این است که باید خودتان را همیشه امن نگه دارید و کاری کنید که احساس خوبی در مورد خودتان داشته باشید.
باید بدانید چه چیزی برای شما و بدنتان به معنای آرامش و اسایش است و چه چیزی این آرامش را به هم می زند. اصلا در مورد پرده بکارت خود نگران نباشید.افراد باید این واقعیت را بپذیرند که بودن یا نبودن پرده بکارت ربطی به باکرگی فرد ندارد.

در طول تاریخ، فرهنگ های مردسالار از تاریخچه جنسی دختران و زنان برای تعیین موقعیت و ارزش آنها و همچنین وضعیت خانواده و جوامع آنها استفاده کرده است.

به اشتباه تصور می شود که با نگاه کردن به پرده بکارت می توان باکره بودن یک زن را ثابت کرد. اگرچه این «آزمایش باکرگی» به عنوان نقض حقوق بشر محکوم شده است، اما امروزه در بسیاری از نقاط جهان همچنان ادامه دارد و می تواند موضوعی بحث برانگیز در میان فرهنگ ها و مذاهب مختلف باشد.

ظاهر پرده بکارت اغلب با افزایش سن تغییر می کند. هیچ قانون سخت و سریعی در اینجا وجود ندارد. بنابراین، متخصص زنان نمی‌تواند با انجام معاینه فیزیکی تشخیص دهد که آیا شما باکره هستید یا خیر، زیرا پرده‌های پرده‌بکستان متفاوت هستند و فقدان پرده بکارت نشان‌دهنده فعالیت جنسی نیست.مشاوره ومعاینه پرده بکارت درتهران

برای عضویت در خبرنامه ماماطب آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید!

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با مشاور