ماماطب
مامایی یک حرفه تکاملی‌ست!

عوارض لیزر موهای زائد واژن | لیزر بیکینی دختر

عوارض لیزر موهای زائد واژن : فرقی نمی کند که به کدام یک از این روش های از بین بردن موهای زائد صورت مراجعه کنید ، باید موارد احتیاطی را رعایت کنید تا از بروز هرگونه واکنش سو بر روی پوست شما جلوگیری کند.

اگر شما در حال حذف موهای زائد با لیزر هستید ، اما بسیار مهم است که ابتدا حقایق (و عوارض جانبی) را بخوانید ، تا مطمئن شوید که درمان برای شما مناسب است.

عوارض لیزر موهای زائد واژن

لیزر موهای زائد یک روش زیبایی است که اکنون باز شده است. لیزر موهای زائد با استفاده از نوری با طول موج مشخصی که از طریق یک ابزار دستی لیزری به پوست تابانده می شود، به طور دائم موهای هر قسمت از بدن شما را که می خواهید از بین می برد.

پس از اینکه لیزر به داخل پوست رسید، رنگدانه مو را هدف قرار می دهد. لیزر فولیکول مو را از بین می برد اما به بافت موی باقی مانده اطراف آن آسیب نمی رساند.

دو عنصر ضروری که باید در واجد شرایط بودن نامزدهای لیزر موهای زائد بالقوه در نظر گرفته شوند، رنگ پوست و رنگ مو هستند.

اما صبر کن قبل از اینکه به تیغ و کیت اپیلاسیون خود اضافه کنید ، باید از خطرات احتمالی و عوارض جانبی لیزر موهای زائد آگاه باشید. لیزر موهای زائد ممکن است پوست شما را تحریک کند و باعث ایجاد رنگدانه و زخم شود. در این مقاله ، ما در مورد عوارض جانبی لیزر موهای زائد و برخی افسانه های مرتبط بحث کرده ایم. نگاهی بیاندازید.

استفاده از لیزر فقط از جنبه حذف مو موفق است. اگر به موهایی که در داخل بدن رشد می کنند حساس هستند و باعث تشدیدرنگ پوست می شوند  می تواند به از بین بردن این مشکل کمک کند.

گزینه های حذف مو بی پایان است. از اپیلاسیون تا نخ و تراشیدن تا موچین ، اما لیزر موهای زائد یکی از معدود گزینه هایی است که روش دائمی تری برای از بین بردن موهای بدن ارائه می دهد.

با این حال ، درست مثل هر روشی که با بدن خود انجام می دهید ، بهتر است قبل از شروع دوره ، در مورد مراحل و فرآیند تحقیق دقیق کنید.

رنگ پوست: پوست روشن انجام لیزر موهای زائد را آسان تر می کند. به دلیل رنگدانه کمتر، نتایج لیزر موهای زائد سریعتر ظاهر می شوند. روش های کمتری مورد نیاز است و نتایج سریعتر و بهتر به دست می آید. افرادی که پوست تیره‌تری دارند می‌توانند بهترین نتایج را بگیرند، اما نتایج کندتر است. آنها باید به این آگاهی بسنده کنند که دیدن نتایج بیشتر طول می کشد. احتمالاً تعداد قابل توجهی از درمان ها مورد نیاز است.

1-روند به نظر دردناک می رسد ، اما خیلی هم بد نیست

اگر دمای بدن بالا برود ، دردناک تر است.

2-صبر نتیجه می دهد

بعد از اولین درمان ، دو یا سه هفته طول می کشد تا تفاوت را ببینید ، و 8 -12 درمان برای نتیجه کامل. در قرار ملاقات ها نیز باید کاملاً منظم باشید زیرا فولیکول های مو در مراحل مختلف رشد خود قرار دارند .

“از بین بردن موهای زائد واژن با لیزر ، ریشه اصلی این مشکل است.” لیزر موهایی را که در مرحله رشد فعال خود هستند هدف قرار می دهد. ممکن است مشتری ها بعد از یک بار درمان موها را ظریف و کمتر به چشم ببینند اما برای دیدن نتایج مطلوب یک دوره درمان ضروری است. “

در پایان روز ، خوشحالم که لیزر موهای زئد را در واژن خود انجام دادم. وقتی پریود می شوم ، موهایم ضخیم نیستند و مانند گذشته رشد نمی کنند. در حالی که درمان های بیشتر می تواند منجر به یک تفاوت چشمگیرتر شود .

نکات قبل از لیزر موهای زائد

3- شما باید از موبر استفاده کنید / قبل از لیزر کردن محل را اصلاح کنید

لیزر می تواند با موهای سطح پوست واکنش نشان دهد که باعث تحریک و بوی موی سوخته وحشتناکی می شود. 

برای اطمینان از نتایج مطلوب ، باید مطمئن شوید که قبل از هر بار مراجعه به درستی اصلاح شده اید.

 • قبل از درمان باید در عرض 24 ساعت محل مورد نظر تمیز تراشیده شود. تیغ برقی توصیه نمی شود زیرا موها معمولاً خیلی بلند می مانند.
 • در نواحی تحت درمان ، موم یا کشیدن را انجام ندهید. فقط ناحیه را اصلاح کنید.
 • ناحیه درمان باید از آرایش ، لوسیون ، دئودورانت و کرم ضد آفتاب عاری باشد – در صورت نیاز به دستمال مرطوب قبل از شروع درمان به پزشک اطلاع دهید.
 • این منطقه در صورت قرار گرفتن در معرض آفتاب در طی 4 هفته قبل از درمان قابل درمان نیست.
 • محصولات برنزه کننده  را نمی توان 3-4 هفته قبل از درمان استفاده کرد. منطقه باید کاملاً لایه برداری شود تا کلیه مانده ها از بین برود.

4-در واقع این یک روند بسیار سریع است

می توانید با قرارهای ملاقات کامل روبرو شوید و فقط 20 دقیقه طول می کشد ، از جمله گپ سریع و حذف آرایش در ابتدا. 

لیزر موهای زائد برای چه کسانی ضرر دارد

5-بعد از آن نمی توانید به باشگاه بروید

گرمای لیزر به مدت 24 ساعت در پوست شما باقی می ماند ، بنابراین شما نمی توانید سالن بدن سازی ، سونا ، دوش آب گرم داشته باشید. اگر این کار را انجام دهید ، خطر ایجاد یک محیط گرم و دوست داشتنی برای تکثیر باکتری ها و ایجاد لکه ها وجود دارد. 

6-آماده باشید تا به طور جدی درباره خورشید فکر کنید

متخصص پوست به شما توصیه می کند که چه چیزی برای شما بهتر است ، اما ممکن است لازم باشد از آفتاب گرفتن و قرار گرفتن در معرض آفتاب تا حد ممکن قبل و بعد از درمان خودداری کنید. همچنین اگر برنزه هستید قبل از شروع درمان باید صبر کنید تا کمرنگ شود.

 مجدداً ، متخصص پوست در مورد تعطیلات آینده با شما تماس می گیرد تا مطمئن شود که تعطیلاتی در پیش ندارید که ممکن است در زمان ملاقات بعدی شما تأثیر بگذارد. 

7-لیزر درمانی در برخی موارد می تواند باعث رشد بیشتر شود

درست است ، می توان انواع خاصی از مو را بلندتر و ضخیم تر کرد. اما نگران نباشید ، اگر مو مناسب نیست ، متخصص پوست به شما اطلاع می دهد.

“بله ، در موارد نادر از بین بردن موهای زائد با لیزر می تواند رشد را تحریک کند.” “در کلینیک اپادانا، ما مهمترین دلیل رشد مو تحریک شده را پیدا کرده ایم ، این است که نوع خاصی از موهای ظریف ، معروف به موهای ولوس توسط نور لیزر رشد می کنند.”

8-شاید لازم باشد رژیم زیبایی و محصولات خود را تغییر دهید

از اسکراب ، کرم های گلیکولیک اسید و رتینول باید 2 روز قبل و بعد از درمان خودداری شود.. توصیه می شود برای یک دوره 2 هفته ای قبل و بعد از لیزر ، از لایه برداری شیمیایی خودداری کنید و به همین ترتیب قبل از استفاده از برنزه تقلبی باید 1-2 هفته صبر کنید.

9-لیزر موهای زائد بیش از یک مزیت دارد

لیزر می تواند در واقع باعث  شفافیت ، صاف بودن پوست و کاهش دائمی مو ،همچنین دارای مزایایی از جمله کمک به کاهش موهای زائد و تحریک کمتر پوست است. این به این دلیل است که این روش درمانی موها را به رشد مستقیم تشویق می کند. “

مزایا و معایب لیزر موهای زائد

 1. نمی توانید موها را بچینید ، رنگ کنید یا واکس بزنید

کندن ، اپیلاسیون و سفید کاری مانع روند کار می شود. اگر می خواهید در تمام مراحل بدون مو باشید ، به جای آن مسیر اصلاح را طی کنید.

 1. روی تمام رنگ های پوست کار می کند

فقط باید موها به اندازه کافی تیره باشند تا لیزر کشیده شود. از لیزرهای پالس بلند ND: YAG استفاده کنید – که برای درمان رنگدانه یا تیره شدن رنگ پوست ایمن تر هستند.

 1. ممکن است لازم باشد برای درمان های اضافی دوباره مراجعه کنید

بیشتر افراد کاهش 90 درصدی رشد مو را دائمی گزارش می کنند اما نوسان هورمون ها باعث رشد مجدد مو می شود.  “بسته به رشد موهای شما و هر مورد از مشتری های خاص ما ، در پایان درمان ها ممکن است برخی از روش های درمانی اضافی را که ممکن است با دوره های بیشتری در فواصل سه ماهه یا دو بار در سال انجام شود ، توصیه کنیم.

عوارض جانبی نادر لیزر موهای زائد

 • تغییر در بافت پوست : اگر اخیراً برنزه شوید این اتفاق می افتد.
 • رشد بیش از حد مو : این بسیار نادر است. با این حال ، برخی از افراد ممکن است رشد بیش از حد مو را در ناحیه تحت درمان تجربه کنند.
 • تاول ها : اگر پوست خود را خیلی زود در معرض آفتاب قرار دهید ، ممکن است تاول بزنید. اگر لیزر موهای زائد به درستی انجام نشود ، ممکن است تاول بزنید.عوارض لیزر موهای زائد واژن

آکادمی پوست آمریکا توصیه می کند برای انجام لیزر موهای زائد فقط به متخصصان پوست مجاز مراجعه کنید.

افرادی که پس از انجام لیزر موهای زائد عوارض جانبی را تجربه می کنند ، باید با پزشک خود مشورت کنند. در حالی که عوارض جانبی جزئی مانند قرمزی و تورم در خانه قابل درمان است ، اما موارد شدیدتر مانند عفونت های پوستی معاینه پزشک را الزامی می کند.

عوارض وحشتناک لیزر موهای زائد

رشد بیش از حد مو ممکن است به دلیل ترجیح ژنتیکی، عوارض جانبی برخی داروها، تولید بیش از حد هورمون های مردانه و افزایش سن رخ دهد. مهم نیست که یک زن چقدر جذاب به نظر می رسد، فقط برخی از موهای ناخواسته روی صورت او می تواند جذابیت طبیعی او را استتار کند.رنگ مو: لیزر موهای زائد روی موهای تیره بهتر عمل می کند. تغییر رنگدانه فئوملانین است که فقط در موهای قرمز یا بلوند دیده می شود.

نفوذ لیزر به فئوملانین چالش برانگیز است. از سوی دیگر، لیزر به سرعت از طریق یوملانین، رنگدانه موجود در موهای سیاه و قهوه ای عبور می کند

مهم نیست از چه راهی برای از بین بردن موهای ناخواسته استفاده کنید، چه کندن، سفید کردن، اپیلاسیون، اما لیزر موهای زائد دائمی، ایمن و آسان است!

نه تنها زنان، حتی مردان نیز برای رفع موهای زائد، فرم دادن به ریش، موهای ناخواسته روی گوش، سینه و غیره در حال رانندگی هستند.

پروفایل هورمونی زمانی نشان داده می شود که سایر مشکلات بالینی مرتبط با موهای ناخواسته بیش از حد وجود داشته باشد.

زمان: بستگی به قسمتی از بدن دارد که باید لیزر شود. لب بالا 10 دقیقه طول می کشد. فاصله زمانی بین دو جلسه معمولاً 4 تا 6 هفته است.

جلسات: 6-10 جلسه برای رفع دائمی موهای زائد توصیه می شود.عوارض لیزر موهای زائد واژن

 

برای عضویت در خبرنامه ماماطب آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید!

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با مشاور