ماماطب
مامایی یک حرفه تکاملی‌ست!

ترمیم پرده بکارت با گیاهان دارویی(20+)

ترمیم پرده بکارت با گیاهان دارویی:امروزه، بسیاری از مردان معتقدند که دختران باکره نیستند. اما هنوز هم مردان زیادی وجود دارند که به این موضوع بسیار اهمیت می دهند. به همین علت است که برخی از دختران از اینکه قبل از ازدواج بکارت خود را از دست بدهند ترس و واهمه دارند. شاید برایتان شنیدن این عجیب باشد که بکارت قابل ترمیم است. چندین روش طبیعی و ساده برای برگشت و ترمیم بکارت وجود دارد.

این روش ها باعث ترمیم پرده بکارت با گیاهان دارویی تنگ شدن اعضای تناسلی و رابطه جنسی بهتر می شود. با این حال، این روش ها از نظر علمی ثابت نشده اند اما واقعا موثر هستند. به این روش های طبیعی اعتماد کنید و بکارت خود را بازیابید!
تمریناتی برای تقویت عضلات کف لگن
برای بازیابی مجدد بکارت، باید عضلات لگن خود را با انجام بعضی تمرینات منقبض کنید. و برای تقویت عضلات کف لگن، چه تمرینی بهتر از ارگاسم است؟ ارگاسم باعث انقباض عضلات کف لگن شما می شود. بنابراین، اگر می خواهید عضلات کف لگن خود را تقویت کنید، باید شروع کنید. هر چه ارگاسم بیشتری داشته باشید، عضلات کف لگن شما قویتر خواهد شد.
از توپ های ون وا استفاده کنید.
گاهی تنها تمرینات عضلات کف لگن برای سفت کردن اعضای تناسلی شما موثر نیستند. در این موارد، باید از توپ های ون وا که به توپک گیشا نیز معروف هستند استفاده نمایید. ثابت شده که این توپک ها برای سفت کردن اعضای تناسلی و باز یابی انعطاف پذیری آنها بسیار مفید می باشد. تصاویر زیر روش استفاده از این توپک ها را آموزش می دهد.
دانستن رموز روابط جنسی در تنگ شدن واژن به شما کمک می کند که این موضوع هم برای شما و هم همسرتان بسیار لذت بخش است. این چسب جادویی بیشتر به صورت تصویری خوشایند است و باعث حس جوانی و سرزندگی در شما می شود و از این رو اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. اندام تناسلی شما بعد از یک هفته استفاده بسیار تنگ می شود.
ورزش و عرق کردن
علاوه بر تمرینات عضلات کف لگن، ورزش های دیگری مثل پیلاتس و یوگا نیز انجام دهید. این ورزش ها بر روی عضلات کف لگن نیز کار کرده و عضلات مرکزی شما را تقویت می کنند و باعث می شوند که عضلات کف لگن برای مدت زمان طولانی تری سفت و تنگ باقی بمانند.

یک رژیم غذایی سالم داشته باشید.ترمیم پرده بکارت با گیاهان دارویی
برای تقویت عضلات کف لگن، ورزش به تنهایی موثر و کافی نیست. شما باید روزانه به منظور رشد و بازسازی عضله ها، غذای آن ها را نیز تامین کنید. بنابراین پیروی از یک رژیم غذایی سالم سرشار از کربوهیدارت ، پروتئین های حیوانی فاقد چربی های مضر و میوه و سبزی سالم بسیار اهمیت دارد.
انگور فرنگی بخورید.
انگور فرنگی منبع غنی ویتامین سی است که به تنگ شدن طبیعی واژن کمک خواهد کرد. فقط باید انگور فرنگی را در آب بجوشانید و محلول بدست آمده را در یک ظرف نگاهداری کنید. قبل از دوش گرفتن، مایع را روی واژن خود بریزید، این کار باعث می شود که به سرعت، انعطاف پذیری واژن خود را دست یابید. اما استفاده بیش از حد از این محلول اثراتی منفی در پی دارد.
مازو
مازو میوه ای گیاهی است که در شمال شرق تایلند و میانمار یافت می شود. سال های زیادی است که این گیاه به عنوان مکمل هورمون زنانه مورد استفاده قرار می گیرد. مطابق نظر متخصصان و کارشناسان، استفاده از این روش درمان خانگی برای تنگ کردن واژن بسیار مفید می باشد. هم چنین این گیاه باعث سفت و تنگ تر شدن واژن شده و برای بزرگ کردن سینه نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
زردچوبه
زرد چوبه گیاه دارویی دیگری است که باعث تنگ شدن واژن و سفت شدن اندام های تناسلی زنانه می شود. علاوه بر این، زرد چوبه عضلات شما را به سرعت ترمیم می کند. این گیاه دارویی به راحتی در بازار یافت نمی شود و باید اصل آن را پیدا کنید. زرد چوبه، ادویه ای گیاهی است که بر ماهیچه های تناسلی اثر گذاشته و باعث تنگ شدن واژن می شود. علاوه بر این، پرولاپس مثانه و پرولاپس ( افتادگی) رحم را نیز کاهش می دهد.
پودرهای تقلبی زیادی با عنوان زردچوبه وجود دارد که باید دقت کنید. گونه های خالص زرد چوبه تنها در مناطق بخصوصی از شمال تایلند کشت می شوند.

آلوئه ورا
آلوئه ورا یکی از معروفترین داروهای گیاهی در سرتاسر دنیا است. این گیاه قدرت کشسانی پوست واژن را افزایش داده و با ترمیم الاستین و کلاژن، آن را انعطاف پذیر می سازد. آلوئه ورا مانع از خشکی و سوزش واژن می شود. هم چنین برای تقویت عضلات واژن و کاهش مشکلات آن نیز مفید می باشد.
مارچوبه
این گیاه باعث سرزندگی و شادابی می شود. مارچوبه یک جوان کننده طبیعی واژن است. با استفاده از این گیاه، زنان احساس جوانی کرده و حتی گاهی احساس می کنند که دوباره بکارت خود را بدست آورده اند.
مواد طبیعی مخصوصی که تنگ کننده واژن هستند و در مارچوبه وجود دارند، می توانند باعث تنگ شدن پرولاپس واژینال حتی بعد از چندین زایمان شوند. مارچوبه توانایی تنظیم ترشح هورمونی را دارد.

علت شل شدن واژن:ترمیم پرده بکارت با گیاهان داروییچرا قدرت کشسانی واژن از بین می رود؟ چرا واژن شما گشاد می شود؟ مهمترین علل شل شدن واژن عبارتست از:
– زایمان
– استمنا
– روابط جنسی

چگونه می توان با روش هایی طبیعی واژن را تنگ کرد؟
روش اول

برای درمان شل بودن واژن و تنگ کردن مجدد آن، به چندین ماده اولیه نیاز دارید:
مواد اولیه
هشت تا ده برگ تنبول
نیم لیتر آب
روش :
برگ های تنبول را با دستانتان خرد کرده سپس آن ها را در نیم لیتر آب بجوشانید. بعد از جوشاندن، آب آن را صاف کنید.
روش استفاده
وقتی آب ولرم شد، یک غوزه پنبه را داخل آن فرو کنید و اجازه دهید که پنج دقیقه داخل آب باقی بماند. سپس غوزه را داخل واژن خود قرار دهید و ۱۵ دقیقه به پشت دراز بکشید. هفت روز از این روش استفاده کنید.
روش دوم
مواد اولیه
برگ نعنا
دو تا سه لیتر آب
روش:
برگ های نعنا را در آب بجوشانید. آب ولرم را داخل وان حمام بریزید.
روش استفاده:
برای سفت شدن واژن، ۱۵ دقیقه داخل وان بنشینید و تغییر بوجود آمده را احساس کنید.
روش سوم
یک مشت برگ نعنا را داخل دستگاه بخور بریزید. سپس واژن خود را ده تا پانزده دقیقه بخور داده و تغییر را احساس کنید.
روش چهارم
ژل تازه آلوئه ورا را تهیه کرده و دو بار در روز داخل واژن خود بمالید. آلوئه ورا باعث تنگ شدن واژن شده و خارش و خشکی آن را درمان می کند. از این روش سه ماه استفاده کنید.
روش پنجم
نصف استکان آب انگور سیاه را بگیرید و آن را در دو استکان آب مخلوط کرده و واژن خود را با این آب بشویید و به طور طبیعی واژن خود را تنگ کنید.
اگر واژن شلی دارید و به دنبال راهی برای درمان آن می گردید، از این روش های درمانی برای تنگ کردن واژن خود استفاده نمایید.
درک نحوه انجام عمل هیمنوپلاستی می تواند به شما در آماده سازی این روش کمک کند. اگر چه این روش بسیار محبوب است، هنوز هم توصیه می شود که تحقیق خود را انجام دهید تا تعیین کنید که آیا این روش برای شما مناسب است یا نه.

شناخت این موضوع می تواند انتظارات واقعی شما را فراهم کند. اگر شما علاقه مند به تنگ شدن واژن خود در امید به تجربیات جنسی بهتر هستید، می توانید این روش را انتخاب کنید. با این حال، برخی از زنان تصمیم گرفتند این روش را به دلایل فرهنگی انجام دهند.ترمیم پرده بکارت با گیاهان دارویی

 

 

ترمیم پرده بکارت

 

برای عضویت در خبرنامه ماماطب آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید!

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با مشاور