ماماطب
مامایی یک حرفه تکاملی‌ست!

نشانی مطب:
تهران، بلوار ایت الله کاشانی، جنب بانک آینده، ساختمان آپادانا، طبقه ۵ جنوبی، واحد ۲۶
روزهای زوج از ساعت ۱۶ الی ۱۹
تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۱۲۲۱۶۰

هفت روش طبیعی برای افزایش سایر سینه

 

هفت روش طبیعی برای افزایش سایر سینه

اگر طبیعت به جای سینه هایی زیبا و بزرگ، سینه هایی به اندازه نیش زنبور به شما داده باشد، قطعا احساس شرمساری می کنید. از بدن صاف خود خجالت می کشید، هیکل خود را در زیر لایه هایی از لباس می پوشانید و آن را از چشمان دیگر پنهان می کنید. حتی ممکن است برای رسیدن به آرزوی خود، دست به جراحی های پر هزینه و پر خطر بزنید.
اما برای افزایش سایز سینه خود، مجبور به جراحی پلاستیک نیستید. با این هفت روش طبیعی می توانید به زودی به سایز دلخواهتان برسید.
1. ماهیچه های سینه ای خود را بسازید.
کسی این سرود قدیمی را به خاطر دارد؟: من باید، سینه ام را بهبود بخشم، چرا که شانه هایت در میان سینه به بازوان تو می رسند و آیا دوباره به آن ها اطمینان خواهی کرد؟ پس ضرورتی در آن بوده است.
با انجام تمرینات مربوط به ماهیچه های سینه ای ( چهار ماهیچه بزرگ که روی قفسه سینه را می پوشانند)، می توانید سایز، سفتی و شادابی سینه های خود را بهبود بخشید.
چگونه می توان ماهیچه های سینه ای را تقویت کرد؟ قطعا با خواندن سرودهای بچه های مدرسه ای و تکان دادن شانه ها به بیرون و داخل نمی توان ماهیچه ها را تقویت کرد.
در این جا دو تمرین ساده برای تقویت عضلات سینه و داشتن سینه هایی بزرگ تر و سفت تر ارائه می شود:
– پرس سینه. با خم کردن زانو، به پشت دراز بکشید و پاهای خود را صاف کنید. در هر یک از دستان خود یک دمبل بگیرید (وزنی که برایتان راحت باشد) و شانه های خود را در زاویه 90 درجه نگاه دارید، و وزنه ها را بالا بیاورید. وزنه را به حالت اولیه بر گردانید. این کار را ده بار و هفته ای سه مرتبه تکرار نمایید.
– شنا رفتن : روی زمین زانو بزنید. پاهای خود را به سمت عقب بکشید و نوک پا و دستان خود را با هم متعادل سازید. شانه خود را خم کرده و خود را به سمت پایین بکشید. بدن خود را هم تراز کنید، کمر خود را صاف و لگن را بالا آورید. اگر این حرکت برایتان سخت است، نوع بچگانه ان را انجام دهید چون در آن می توانید خم شوید. هر بار ده مرتبه و سه بار در هفته این کار را انجام دهید.
ویدئو: تمرینی برای تقویت طبیعی بالاتنه
2. روی شانه ها و عضلات پشت خود کار کنید.
اگر عضلات پشت و شانه خود را تقویت کنید، بدنی قویتر و صاف تر خواهید داشت و این باعث می شود که سینه هایی بزرگتر و سفت تر داشته باشید.
چند تمرین ساده برای تقویت عضلات ماهیچه و پشت وجود دارد که به بزرگ شدن و شاداب تر شدن سینه نیز کمک می کنند:
– کشش ماهیچه دو سر : پاهای خود را به اندازه عرض شانه باز کنید، دو دمبل بردارید. لگن خود را ثابت نگاه دارید، اولین دمبل را تا قفسه سینه خود بالا بیاورید، شانه خود را در یک طرف بدن فشرده سازید. سپس، دمبل را پایین بیاورید و این کار را با بازوی دیگر خود تکرار نمایید. این ورزش را سه بار در هفته انجام دهید.
– تاب دادن بازوها. صاف بایستید، بازوهای خود را صاف در هوا بگیرید. هر دو بازو را در جهت عقربه های ساعت تاب دهید. ده بار این کار را تکرار کنید. بیست ثانیه استراحت کنید. سپس بازوی خود را در بالای سر خود بلند کنید و در خلاف جهت عقربه های ساعت تاب دهید و این کار را نیز ده بار تکرار کنید. این ورزش را هفته ای سه بار انجام دهید.
– خودتان را وزن کنید. زنان دوست دارند لاغر باشند. اما باید بدانید که سینه از بافت چربی و همبند تشکیل شده است. اگر کمبود وزن داشته باشید، سینه های شما نیز کوچک و لاغر هستند. اگر BMI شاخص توده بدنی) شما زیر بیست باشد، باید وزن خود را بالا ببرید، این افزایش وزن بافت چربی سینه را افزایش داده و باعث افزایش سایز سینه نیز می شود و هم چنین از بدن شما در مقابل خطرات کاهش وزن مثل داشتن استخوان های ضعیف و شکننده و ضعف سیستم ایمنی محافظت می کند. تلاش کنید که کالری بیشتری دریافت کرده و تمرینات ذکر شده را نیز انجام دهید.
چه تمایل به افزایش وزن داشته باشید چه خیر، رژیم غذایی خود را تغییر داده و غذاهایی بخورید که بافت سینه شما را افزایش دهد. غذاهایی را مصرف کنید که این مواد را داشته باشند:
– نخود و لوبیا چشم بلبلی : این غذاها سرشار از استروژن هستند و باعث تحریک رشد سینه می شوند.
– دانه های رازیانه: این گیاه، تضعیف (چروک شدن) غدد پستان را به تاخیر می اندازد.
– سبزی های برگ سبز: این سبزی ها از ایجاد ترک های پوستی که در اثر رشد سینه بوجود می آیند جلوگیری کرده و بافت سینه را بهبود می بخشند.
– شنبلیله: این گیاه معروف سایز سینه را افزایش می دهد.
– مرغ : باعث افزایش تولید استروژن می شود.
– دانه های کتان، سیر جعفری، چغندر، هویج آلو، سیب: این خوراکی ها همه غنی از استروژن هستند.
– توت فرنگی : این میوه نیز باعث تولید استروژن می شود.
– غلات کامل و سبزی ها: این خوراکی ها باعث کنترل آزاد سازی تستوسترون می شوند ( هورمون مردانه کوچک کننده سینه)

4. ماساژ سینه

افزایش سایز سینه
اثر بخشی ماساژ سینه ثابت نشده است. اما در برخی از زنان، روشی ایمن برای افزایش سایز سینه است. ظاهرا ماساژ با آزادسازی پرولاکتین، هورمونی که زمان شیردهی آزاد شده و باعث تورم سینه می شود، کار خود را انجام می دهد. هم چنین ماساژ سینه جریان خون را در سینه افزایش داده و باعث می شود که سینه ها ظاهری بزرگتر و شاداب تر داشته باشند.
با این روش، با کف دست بدون دستکش و یک کرم سفت کننده سینه خوب ماساژ را انجام دهید:
– با کف دست غالب خود ( که با آن می نویسید) سینه را در یک حرکت دورانی از بالا به پایین و پشت ماساژ دهید، به مرکز سینه و نوک آن بروید.
– سپس با کف هر دو دست، سینه را از بیرون به سمت نوک سینه نوازش کنید.
وقتی از خواب بیدار می شوید، 150 بار این کار را انجام دهید و شب قبل از خواب نیز این کار را 150 بار تکرار کنید. برای اثر بخشی، به طور منظم تا دو هفته این کار را انجام دهید.
5. ویتامین های مناسب بخورید.
اگر کمبود ویتامین دارید، این کاهش ویتامین اثری منفی بر روی سایز سینه شما می گذارد. ویتامین A، B6، C و E به طور مجزا خیر ولی همراه با هم باعث افزایش سایز سینه می شوند. ویتامین A باعث افزایش جوانسازی پوست می شود. ویتامین B6 باعث تقویت هورمون زنانه استروژن شده و به تشکیل خون جدید کمک می کند. ویتامین سی باعث ترمیم و بازسازی کلاژن می شود. ویتامین E میزان کلسترول خون را تنظیم کرده و با قرار گرفتن در سایر بخش های بدن از تشکیل چربی های مضر جلوگیری می کند.
6. آمینو اسید بیشتری مصرف کنید.
آمینو اسیدها مواد معجزه آسایی برای تقویت سلامتی هستند که به طور طبیعی در غذاهای سالم یافت می شوند. آمینو اسید ال آرژینین به ساخت بافت ماهیچه در بدن کمک می کند، که این برای ساخت بافت سینه نیز مفید می باشد. هم چنین، کارنیتین سم زدا سلولیت چربی را کاهش می دهد. سایر آمینواسیدها باعث تقویت کبد، کلیه شده و روند پیری را به تاخیر می اندازند و جزء ضروری رژیم غذایی هستند.

ال آرژینین در آجیل برزیلی، گوشت قرمز، ماهی و جو دوسر یافت می شود. هم چنین کارنیتین در گوشت قرمز، جگر، محصولات لبنی و مخمر وجود دارد. سایر آمینواسید ها در گردو، دانه آفتابگردان، آرد گندم سیاه و کلم یافت می شوند. بنابراین این اسیدهای چرب طبیعی را در رژیم غذایی خود قرار دهید.
7. سینه های خود را بزرگ نشان دهید.
برای بزرگ شدن آنی، در حالی که منتظر نتیجه گرفتن از روش های طبیعی هستید، چرا تلاش نمی کنید که سینه های خود را بزرگ نشان دهید و از این طریق اعتماد به نفس خود را افزایش دهید؟ برای بزرگ نشان دادن سینه های خود از این روش ها استفاده کنید:
– سوتینی با اندازه مناسب بپوشید. پوشیدن سوتینی که خیلی بزرگ و یا خیلی کوچک است باعث می شود که سینه شما کوچکتر دیده شود. بنابراین سوتینی با اندازه مناسب بپوشید. پوشیدن سوتینی با اندازه مناسب سینه های شما را بالا برده و ظاهر آن ها را بزرگ نشان می دهد.
– سوتین اسفنجی بپوشید. یک سوتین اسفنجی سایز و شکل سینه شما را بهبود می بخشد. در ضمن سوتین اسفنجی ظاهری جوانتر و شاداب تر به سینه شما می بخشد. با این روش ها سینه های بزرگتر و سفت تری خواهید داشت و قد شما را نیز بلندتر نشان خواهد داد.
– تاپ هایی شلوغ بپوشید. تاپی بپوشید که در قسمت بالاتنه آن چین یا روبان وجود داشته باشد. وجود چین یا روبان باعث می شود که سینه شما بزرگتر به نظر آید. روش دیگر پوشیدن لباس های با خطوط افقی در جهت سینه شماست که این نیز سینه شما را بزرگتر نشان میدهد.
– کانتورینگ ( سایه روشن کردن) کنید. اگر تاپ یقه باز پوشیدید، درز بین پستان خود را با برونز سایه روشن کنید.
– با اعتماد به نفس راه بروید. در یک وضعیت مناسب بایستید. با اعتماد به نفس راه بروید، قفسه سینه خود را جلو دهید و شانه های خود را به عقب ببرید. نه تنها این روش برای کمر شما خوب است بلکه باعث خطای دید نیز می شود.
10

برای عضویت در خبرنامه ماماطب آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید!

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonرزرو نوبت مطب تماس بگیرید!