ماماطب
مامایی یک حرفه تکاملی‌ست!

باردار شدن:6روش جنسی برای دختریاپسر دار شدن

باردار شدن: آیا این موضوع یک مفهوم علمی بوده یا فقط یک افسانه استدر دنیای انتخاب­های همیشگی و اندیشه­ها، این اعتقاد گسترده­ وجود دارد که پوزیشن­های جنسی خاص بیشتر از سایر پوزیشن­ها به باردار شدن سریع­تر کمک می­کنند. آیا این باور درست است؟ دانشمندان در مورد این موضوع چه می­گویند؟ و پاسخ …

باردار شدن

 

بهترین پوزیشن جنسی برای باردار شدن ممکن است اصلا وجود نداشته باشد.

حتی اگر بهترین پوزیشن جنسی برای باردار شدن وجود داشته باشد؛ هیچ کس نمی­داند این پوزیشن کدام است؟ با این حال، دانشمندان اطلاعات کافی معتبری برای تحقیق ندارند. تنها چیزی که مورد بررسی قرار گرفته است؛ مربوط به آن اتفاقاتی است که در طول مقاربت در داخل بدن شما رخ می­دهد. بیایید به آنها نگاه کنیم.

6روش جنسی برای باردار شدن:دختریاپسر

دو نوع از رایج­ترین پوزیشن­های جنسی عبارتند از:

  • پوزیشن رو در رو
  • پوزیشن سگی

بدیهی است؛ این دو پوزیشن امکان نفوذ عمیق اسپرم را فراهم می­کنند و احتمالا اسپرم تا جایی که امکان دارد به رحم شما نزدیک می­شود. دانشمندان به این موضوع پی برده­اند که سر آلت تناسلی مرد در هر دو این پوزیشن­ها، به نواحی نزدیک به قسمت خارجی گردن رحم می­رسد. پوزیشن رو در رو این امکان را فراهم می­کند تا آلت تناسلی مرد به نواحی نزدیک به مقابل گردن رحم برسد. در روش آمیزش جنسی از پشت، آلت تناسلی مرد به پشت گردن رحم نزدیک­تر می­شود.

در پوزیشن­های دیگر مانند در حالت ایستاده یا پوزیشنی که در آن زن در بالا قرار می­گیرد؛ جریان اسپرم با یک مانع آشکار مواجه می­شود و گرانش زمین تلاش می­کند تا آن را پایین بکشد. با این حال، هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد این پوزیشن بر شانس شما برای باردار شدن تاثیر می­گذارد. و نمونه­های عینی از زنانی وجود دارد که دوران مادرانه­ی شاد خود را از کتاب کاماسوتراشروع می­کنند.

باردار شدن

آیا مجموعه­ای از بهترین پوزیشن­های جنسی برای باردار شدن وجود دارد؟ شاید. آیا کسی مطمئن است؟ خیر. اگر چنین است، چه کاری می­توانید انجام دهید تا شانس خود را برای باردار شدن بهبود بخشید؟

بهترین پوزیشن برای باردار شدن، پوزیشنی است که شما در آن راحت باشید. علاوه بر زیست­شناسی، اهداف زیادی برای باردار شدن وجود دارد. در اینجا روحیه و شیوه­ی هر دو شریک بسیار مهم است- این موضوع در دنیای حیوانات درست قبل از اینکه انسان­ها با هم به توافق برسند؛ صدق می­کرد. پس، چرا نباید از آن به نفع خود استفاده کنید؟

در اینجا، لیستی از مواردی که از یافتن بهترین موقعیت برای باردار شدن سریع موثرتر هستند؛ ارائه شده است:
  1. زمان چرخه­ی قاعدگی خود را مد نظر داشته باشید

این حوزه­ای از علم است که واقعا اطلاعات زیادی را به شما می­دهد. مدتها قبل ثابت شده است که تنها 6 روز در چرخه­ی قاعدگی وجود دارد که احتمال دارد یک زن باردار شود- این زمان از 5 روز قبل از تخمک­گذاری تا 24 ساعت بعد از آن است. به عنوان مثال، الگوریتم­های پیشرفته در برنامه­ی نسبت به محاسبات سنتی، زمان بهینه برای باردار شدن را 54.2 درصد دقیق­تر پیش­بینی می­کنند. در این صورت زندگی آسان­تر می­شود!

  1. خلق و خوی خوب داشته باشید

گاهی اوقات داشتن رابطه­ی جنسی بر اساس یک برنامه می­تواند خسته­کننده باشد. اما سعی کنید با روش دیگری به آن نگاه کنید: این چیزی است که شما می­توانید با اشتیاق منتظر آن باشید. این یک فرصت عالی برای ایجاد شهوانی­ترین شب یا عشقبازی با همسر شماست که بدانید مطمئنا امشب خوش شانس خواهید بود و امکان بارداری وجود دارد. شما احتمالا ترفندهایی را در آستین خود دارید تا این شب را خاص کنید.

باردار شدن

  1. ارتباط برقرار کنید

اگر لحظه­ی مهمی پیش می­آید؛ اما شما آن را احساس نمی­کنید، نترسید. سعی کنید یک صحبت معمولی با همسر خود داشته باشید؛ سپس به آرامی با او صمیمی­تر شوید. یک محیط عاشقانه در اطراف خود ایجاد کنید و بر روی ایجاد احساسات خاص نسبت به یکدیگر تمرکز کنید. اولین قدم را بردارید و از همسر خود بخواهید همین کار را برای شما انجام دهد. عطرها، چراغ­ها، مزه­ها و صدها نیز به تغییر حالت کمک می­کنند.

  1. به دفعات متعدد سکس کنید

سکس یکی از آن مواردی است که در حین انجام دادن، تمایل فرد به آن بیشتر می­شود. بسیاری از متخصصان توصیه می­کنند که زوج­ها زمانی که تخمک­گذاری اتفاق نیفتاده است؛ با یکدیگر رابطه برقرار کنند. این کار کمک می­کند به جای الزامی و خیلی خاص دیدن وقایع، آنها را غیر جدی ببینند.

  1. تجربه

بسیاری از دانشمندان پیشنهاد می­کنند که ابتکار می­تواند محرک بزرگی برای شانس شما جهت باردار شدن باشد. پس، چرا او را در آغوش نمی­گیرید؟ سعی کنید در بیرون از اتاق خواب سکس کنید و حتی اگر از قبل برنامه­ریزی شده است؛ این احساس را به وجود آورید که خود به خودی بوده است. یک ایده­ی خوب برای این کار می­تواند ترتیب دادن یک تعطیلات و ترک کردن کارهای روتین روزانه باشد. اگر هیچ پوزیشن جنسی خاصی برای باردار شدن وجود نداشته باشد؛ پتانسیل زیادی برای تحریک کردن احساسات و انجام تجارب شخصی شما وجود دارد.

و چه کسی می­داند، آیا این امکان وجود دارد که بعد از چندین تجربه شما بتوانید فهرستی از بهترین پوزیشن‌های جنسی خود را برای باردار شدن در اختیار ما بگذارید؟

باردار شدن

  1. رها نکنید

پایبند بودن به برنامه­ی تخمک­گذاری برای چند ماه بدون هیچ نتیجه­ای می­تواند به سرعت حوصله­ی مرد و زن را سر ببرد. موضوع مهمی که در اینجا به آن پی برده شد برای بسیاری از زوجین در سراسر جهان اتفاق می‌افتد. سعی کنید خوددار نباشید؛ با همسرتان در مورد احساسات خود صادق باشید. و به یاد داشته باشید- تمام مراقبت‌های بهداشتی مدرن در حال حاضر در دسترس شما هستند و میزان موفقیت برای باردار شدن در تاریخ ثبت شده بیشتر است.

آیا روش دیگری وجود دارد که شما می‌توانید انجام دهید تا میزان شانس خود برای باردار شدن را افزایش دهید؟

کارشناسان مختلف ممکن است توصیه‌هایی ارائه دهند که شانس شما را برای باردار شدن در طول مقاربت یا بلافاصله بعد از آن بهبود می‌دهد. شما می‌توانید در مورد این توصیه‌ها با همسر خود بحث کنید؛ به طوری که بارداری روتین بسیار عجیب و غریب به نظر نرسد.

اول از همه، ارگاسم. بدیهی است، اگر شما در حال تلاش برای باردار شدن هستید؛ لازم است که مرد به ارگاسم برسد. اگرچه، این الزام در مورد زنان وجود ندارد.

ارگاسم زن به رضایت جسمی و روانی کمک می‌کند. نه در رسیدن اسپرم به تخمک مشکلی ایجاد می‌کند و نه به آن کمکی می‌کند. انقباضات جزئی در رحم شما وجود دارد که به هر حال به اسپرم کمک می‌کند؛ بنابراین ارگاسم زن بخش مهمی از باردار شدن نیست. ارگاسم زن از نظر عاطفی می‌تواند مفید باشد؛ اما برای باردار شدن نیاز نیست که زن به ارگاسم برسد.

دوم از همه، شما می‌توانید به اسپرم کمک کنید تا کمی بیشتر در اطراف دهانه‌ی رحم شما بماند. اگر زمان کمی دارید؛ سعی کنید نیم ساعت بعد از رابطه‌ی جنسی با باسن روی یک بالش دراز بکشید. در واقع بعد از انزال، به اندازه‌ی کافی اسپرم در دهانه‌ی رحم شما وجود دارد؛ اما این روال ممکن است تا حدی شانس شما را بهبود ببخشد. با این حال، در استفاده از این تکنیک موانعی هم وجود دارد. اگر درمانگر به شما توصیه کرده باشد که مثانه‌ی خود را بلافاصله بعد از سکس خالی کنید؛ حتما این کار را انجام دهید.

سوم از همه، شما می‌توانید چند دقیقه بعد از سکس، پاهای خود را در هوا بچرخانید.  سعی کنید با همسرتان رقابت کنید؛ حداقل شما کمی شادتر باشید. تا زمانی که شما در حالت مثبت باقی بمانید؛ شانس شما برای باردار شدن افزایش می‌یابد.

آیا پوزیشن‌های سکسی خاصی برای پسردار شدن یا دختردار شدن وجود دارد؟

هیچ مدرک علمی وجود ندارد. اما در بسیاری از روش‌های سنتی، بعضی معتقدند که وقتی در رابطه‌ی جنسی زن در بالا قرار بگیرد؛ فرزند دختر می‌شود؛ در حالی که مرد در حین سکس در بالا قرار بگیرد؛ بچه پسر خواهد شد.

گمانه‌‌زنی‌ها در مورد یافتن بهترین پوزیشن سکسی برای باردار شدن سریع همچنان ادامه دارد. اما حقیقت این است که در بیشتر این گمانه‌زنی‌ها به جای اینکه پوزیشنی را برای باردار شدن انتخاب کنید؛ در مورد چگونگی آماده شدن برای سکس و زمان آن هستند. از دستورالعمل‌ها پیروی کنید؛ خلاق باشید و با همسر خود صادق باشید. و اگر شما سالهاست که تلاش می‌کنید بچه‌دار شوید اما موفق نمی‌شوید؛ با پزشک خود مشورت کنید. در صورتی که شما پریودهای نامنظم دارید یا سن شما بالای 36 سال است؛ حتی زودتر باید به پزشک مراجعه کنید.

برای عضویت در خبرنامه ماماطب آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید!

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.