ماماطب
مامایی یک حرفه تکاملی‌ست!

نشانی مطب:
تهران، بلوار ایت الله کاشانی، جنب بانک آینده، ساختمان آپادانا، طبقه ۵ جنوبی، واحد ۲۶
روزهای زوج از ساعت ۱۶ الی ۱۹
تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۱۲۲۱۶۰

معرفی مرکز مشاوره ومعاینه پرده بکارت در تهران(۹۸)

مرکز مشاوره پرده بکارت تهران :از حقاق جذاب در مورد پرده بکارت:

• ۹۹٫۹ درصد زنان پرده بکارت خود را از جنینی به همراه دارند.
• ۴۴ درصد از زنان بعد از اولین مقاربت جنسی، خونریزی را تجربه نمی کنند
• تحقیقات انجام شده نشان می دهد مردان جوان اسیای جنوبی، مدیترانه، اسیای شرقی و آفریقا اهمیت زیادی به وجود این پرده در خانم های خود می دهند
• ۴۰ درصد از زنان جوان بر این باورند که وجود پرده بکارت امری شخصی است و تنها به خود فرد مربوط است
• ۸۹ درصد از زنان اسیای جنوبی باید در شب عروسی خونریزی داشته باشند.

۱۲سوالات  پرده بکارت که توسط خانم علیزاده مشاور مامایی پاسخ داده شده‌اند:

پرده بکارت چیست؟ آیا بدن شما به آن نیاز دارد؟ آیا شما بایستی سریع‌تر بکارت خود را از دست بدهید؟ امروز به این سوالات و چند پرسش دیگر در ارتباط با فیزیولوژی بکارت پاسخ میدهم:

پرده بکارت چیست؟

پرده بکارت یک غشاء نازکی‌ست که دهانه واژن را پوشانده و از بافت پیوندی و فیبرهای ماهیچه‌ای و عروق خونی و انتهای اعصاب تشکیل شده است.

آیا پرده بکارت را میتوان با چشم غیرمسلح دید؟مرکز مشاوره پرده بکارت تهران

تشخیص پرده بکارت ساده است و معمولا در فاصله ۸/۰ (در یک تا دو سانتی‌متری) دهانه رحم قرار دارد و نقش مرز بین ارگانهای جنسی بیرونی و داخلی را بر عهده دارد.

آیا پرده بکارت در تمام دختران یکسان است؟

ظاهر و ساختار پرده بکارت مانند شکل بدن و رنگ مو برای هر فرد متفاوت است در هر دختر شکل و نوع ضخامت و چسبندگی و تعداد عروق خونی و انتهای اعصاب مخصوص به خود را دارد. برخی از پرده‌های بکارت ممکن است ارتجاعی و قابل‌کشش باشد اما دیگران اینگونه نیستند برخی ممکن است تعداد زیادی عصب داشته باشند در حالی که برخی دیگر تنها چند عدد از آنها را دارند.

هدف وجود پرده بکارت در بدن چیست؟

تاکنون دانشمندان به نتیجه واحدی درباره این موضوع نرسیده‌اند یکی از رایج‌ترین تئوریها این است که پرده بکارت نوعی سد را ایجاد میکند که از ورود عوامل عفونی به بدن دختران جوان جلوگیری میکند.

آیا تمام دختران با پره بکارت متولد میشوند؟

در واقع خیر اینطور نیست. تعداد کمی از دختران در حدود ۰۳/۰ بدون پرده بکارت متولد میشود این دختران معمولا مشکلی از لحاظ رشد ارگانهای تناسلی ندارند.

خون دوره قائدگی چگونه از میان پرده بکارت عبور میکند؟

پرده بکارت یک و یا چند حفره دارد که باعث میشود خون به صورت طبیعی از میان عبور کند در بیشتر دختران این پرده مانند یک دونات است و یک حفره بزرگ دارد که میتوان یک و یا دو انگشت را در درون آن قرار داد. با رواج کمتر پرده‌هایی با دو سوراخ مانند بینی وجود دارد حتی برخی از آنها دارای چندین سوراخ کوچک میباشند.

آیا حفره پرده بکارت به اندازهای کوچک است که نمی‌توان انگشت و یا تامپون را درون آنها قرار داد؟

گاهی اوقات سوراخ پرده بکارت به اندازه‌ای کوچک است که یک تامپون را نمیتوان در درون آن قرار داد. با پزشک خود مشورت کنید تا ببنید پرده بکارت شما از چه نوع است این مسئله به کاهش ریسک پاره شدن  ناخواسته آن در زمان استفاده از تامپون کمک میکند.مرکز مشاوره پرده بکارت تهران

آیا پارگی پرده بکارت دردناک  و با خونریزی همراه میباشد؟

پرده بکارت هر دختر ساختار مشخص و منحصر به فرد مخصوص به خود را دارد و به همین دلیل خونریزی و درد میتواند قوی و یا ضعیف بوده و یا اینکه اصلا وجود نداشته باشد. این مسئله عمدتا به ضخامت پرده بکارت مرتبط است هر چقدر که ضخیم‌تر باشد از دست رفتن بکارت دردناک‌تر خواهد بود خونریزی در طی اولین رابطه جنسی تنها در ۴۳ درصد از دختران مشاهده میشود. میزان خونریزی میتواند از چند قطره تا خونریزی ۱ تا ۳ روزه ادامه داشته باشد اگر خونریزی بیش از ۳ همچنان ادامه داشت با مشاور خود مشورت کنید.

آیا بایستی برای از دست دادن بکارت عجله کرد؟مرکز مشاوره پرده بکارت تهران

شما نبایستی بر تجارب دوستان و یا فشار اجتماعی درباره این مسئله حساس تکیه کنید.

آیا پرده بکارت میتواند قبل از داشتن روابط جنسی برای اولین بار آسیب ببیند؟

پرده بکارت میتواند قبل از روابط جنسی نیز آسیب ببیند مثلا در طی خودارضایی معاینه پزشکی جراحی و یا استفاده از تامپونهایی با اندازه اشتباه. همچنین این اتفاق میتواند در صورت صدمه برخورد با اجسام مختلف فشار فیزیکی بیش از اندازه و ورزش رخ دهد.

آیا افراد باکره بایستی به مامایی مراجعه کنند؟

کنگره آمریکایی متخصصان زنان توصیه میکنند که تمام دختران معاینه اولیه توسط مشاورمامایی خود را بین سنین ۱۳ تا ۱۵ سالگی صرف نظر از اینکه آیا از لحاظ جنسی فعال هستند یا خیر، داشته باشند. آین دختران میتوانند اطلاعاتی را درباره مراقبتهای بهداشتی زنان دریافت نماید و پزشک نیز اطمینان حاصل میکند که اندامهای زنانه او به درستی در حال رشد هستند.

آیا باکره بودن بعد از ۱۸ تا ۲۰ سالگی برای سلامتی مضر است؟مرکز مشاوره پرده بکارت تهران

باکرگی نمیتواند برای سلامت افراد مضر باشد و اگرچه ممکن است کسل‌کننده به نظر برسد اما تنها پرهیز از داشتن روابط جنسی‌ست که حفاظت ۱۰۰ درصدی را در برابر بیماریهای انتقال‌یافته از لحاظ جنسی و بارداری‌های ناخواسته فراهم می‌آورد.

مرکز مشاوره پرده بکارت تهران

معرفی مرکز مشاوره و معاینه پرده بکارت در تهران

کارشناس مشاوره مامایی دارای مدرک معاینه پرده بکارت از سازمان پزشکی قانونی و تشخیص:

 • انواع پرده بکارت
 • معاینه هایمن با استفاده از روشهای چشمی
 • تشخیص زمان آسیب دیدگی بکارت
 • تشخیص افتراقی آسیب دیدگی بکارت از نرمال
 • تشخیص افتراقی بکارت کاذب (هایمنورافی و هایمنوپلاستی) از بکارت حقیقی

و همچنین :

صدور گواهی سلامت بکارت طبق آخرین دستورالعملهای سازمان پزشکی قانونی
ارائه خدمات درمانی به قربانیان تجاوز جنسی به عنوان خدمات سطح اول بر طبق استانداردهای جهانی

حقایقی در مورد پرده بکارت: مرکز مشاوره پرده بکارت تهران

برخلاف تصور عمومی که پرده بکارت یک بافت مسطح است و واژن را می پوشاند و در طول مقاربت جنسی به خاطر فشار آالت تناسلی پاره می شود، واقعیت این است که پرده بکارت حاشیه ای بافت ها در اطراف دهانه واژن است. این پرده یک بافت دست نخورده در دیواره واژن نیست زیرا بدون وجود دوره قاعدگی، دختران بعد از مقاربت جنسی دچار خونریزی می شوند.
حقایقی در مورد پرده بکارت:
• درست همانند لبی واژن، پرده بکارت هر زن رنگ، اندازه و شکل متفاوتی با زن دیگر دارد
• این پرده در بیشتر موارد الاستیک است. زایمان از طریق واژن با نرم کردن و کشیدن آن باعث می شود پرده بکارت کمتر دیده شود.
• علی رغم باور عموم مردم، دردی که زن به هنگام اولین مقاربت جنسی خود تحمل می کند به خاطر پاره شدن پرده بکارت نیست بلکه به خاطر تنش زیاد در عضلات واژن یا نبود روان سازی کافی در این شرایط است.
• تمرینات ساده ورزشی همچون پیاده روی، دوچرخه سواری، اسب سواری می تواند پرده بکارت را قبل از مقاربت جنسی پاره کند.
• پرده بکارت نباید به عنوان فعالیت جنسی در نظر گرفته شود زیرا بسیار کشسان است و می تواند در کل زندگی همراه فرد باشد. حتی افرادی که از لحاظ جنسی فعال هستند نیز پرده دارند.
• اگر در هیچ فعالیت جنسی شرکت نکرده اید( همچون نفوذ در طول خودارضایی) پرده بکارت به حالت و موقعیت اول خود باز خواهد گشت
• برخی از زنان پرده بکارت نفوذ ناپذیری دارند که دهانه آن بسیار کوچک است. در این شرایط فرد باید جراحی ساده ای انجام دهد.
• محبوبیت هایمنوپلاستی در کشورهای مختلف جهان رو به رشد است زیرا پرده بکارت به عنوان دوشیزگی فرد در نظر گرفته می شود و اگر مشکلی برای آن پیش آید افراد دچار دردسر بزرگی می شوند. در چنین شرایطی فرد ترجیح می دهد از جراحی همچون هایمنوپلاستی استفاده کند.
• اگرچه وجود پرده بکارت نشانگر مقدار فعالیت جنسی فرد نیست اما اگر فرد تحت سوء استفاده جنسی قرار گرفت باید مورد بررسی قرار گیرد تا مشکلی ایجاد میشود.
مرکز مشاوره پرده بکارت تهران

هایمنوپلاستی

که با عنوان ترمیم پرده بکارت نیز شناخته می شود جراحی است که در آن پرده پاره شده فرد ترمیم می گردد. هدف اصلی این جراحی بازیابی پرده است. پرده بکارت در بیشتر فرهنگ ها به عنوان دوشیزگی و پاکی و نجابت شناخته می شود و شواهد علمی نشان می دهد این غشای نازک عفونت را از بدن دور می سازد.

اگرچه پرده بکارت نشانه دوشیزگی فرد است اما ممکن است به خاطر فعالیت های غیر جنسی همچون دویدن، پریدن یا سایر فعالیت های ورزشی نیز دچار پارگی شود. برخی از زنان نیز بدون پرده بکارت به دنیا می آیند. هایمنوپلاستی را می توان به دو روش انجام داد. اگر باقی مانده پرده موجود باشد، دوباره سرجایش دوخته می شود.

گزینه دوم زمانی است که باقی مانده پرده وجود ندارد و به کمک بافت های بدن بیمار، پرده جدیدی ایجاد می شود. به هنگام بازیابی پرده بکارت، ممکن است دیواره واژن تنگ تر و شود. این جراحی پرده را ترمیم می کند اما دفعه بعد زمانی که پاره می شود فرد ممکن است درد و خونریزی را تجربه نماید.

با اینکه در بیشتر فرهنگ ها افراد به وجود پرده بکارت تاکید دارند اما این فرآیند محبوبیت زیادی در کشورهای دیگری همچون کشورهای اروپایی به دست آورده است. هایمنوپلاستی فرآیند امنی است اما باید در انتخاب پزشک بسیار دقت کنید.

چه چیزی باعث پاره شدن پرده بکارت می شود؟

مقاربت جنسی اصلی ترین دلیل برای این موضوع است. خودارضایی هم می تواند به پاره شدن پرده بکارت منجر شود. برخی از فعالیت های شدید خاص همچون اسب سواری، دوچرخه سواری، تمرینات ورزشی هم می تواند به چنین شرایطی منجر شود. این پرده ممکن است به خاطر ترومای شدید و استفاده از تامپون نیز پاره شود.

چرا زنان در سرتاسر جهان دوست دارند پرده بکارت را داشته باشند؟

دلایل بسیار زیادی برای انجام جراحی هایمنوپلاستی ۰پرده بکارت۰ وجود دارد که در ادامه برخی از این دلایل را با هم مرور می کنیم:
• نیازهای فرهنگی یا مذهبی: در برخی از فرهنگ ها زنان قبل از ازدواج برای داشتن این پرده معاینه می شوند تا اطمینان حاصل گردد اسیبی به آن وارد نشده است. در چنین شرایطی زنان می توانند از هایمنوپلاستی استفاده کنند
• سوء استفاده جنسی: برخی از زنان به خاطر سوء استفاده های جنسی پرده بکارت خود را از دست می دهند و به همین دلیل به دنبال ترمیم آن می روند. هایمنوپلاستی علاوه بر ترمیم پرده بکارت می تواند اعتماد به نفس از دست رفته این افراد را باز گرداند.
• پاره شدن در طول حوادث: برخی از فعالیت های فیزیکی خاص و استفاده از تامپون می تواند پرده بکارت را پاره کند. زنان در چنین شرایطی می توانند از هایمنوپلاستی (عمل پرده بکارت) استفاده کنند.
• بازسازی ظاهر واژن: برخی از زنان دوست دارند این فرایند را برای بهبود ظاهر واژن انجام دهند.

کاندیدهای هایمنوپلاستی

هر فردی که پرده بکارتش پاره شده باشد می تواند از این جراحی استفاده کند.
• افرادی که پرده بکارتشان در طول رابطه جنسی و سایر فعالیت ها پاره شده است.
• افرادی که بالای ۱۸ سال سن دارند
• زنانی که سالم هستند و از بیماری حادی رنج نمی برند/
معاینه توسط پزشک برای انجام این جراحی لازم است.

آیا هایمنوپلاستی برای من مناسب است؟

این فرایند برای افرادی که از سرطان، لخته شدن ضعیف خون یا هر نوع بیماری زنانه، عفونت شدید یا عدم تحمل بی حسی رنج می برند توصیه نمی شود. بیماران نمی توانند این فرایند را در طول یا یک هفته قبل از قاعدگی انجام دهند. زنان باردار نیز نمی توانند هایمنوپلاستی کنند و بهتر است منتظر اتمام بارداری خود باشند.

آماده شدن برای هایمنوپلاستی

قبل از اینکه بخواهید وارد فرایند هایمنوپلاستی شوید بهتر است بدن شما برای وجود بیماری هایی همچون هپاتیت، عفونت های تناسلی مورد بررسی قرار گیرد. بیماری های التهابی می تواند بر روی ناحیه تناسلی اثر بگذارد و باید بررسی شود.

جراحی هایمنوپلاستی باید حداقل یک هفته بعد از قاعدگی انجام شود. قبل از هر کاری باید با پزشک خود قرار ملاقاتی ترتیب دهید و در مورد خود فرایند و انتظاراتی که دارید بحث نمایید. پزشک اطلاعاتی را در مورد جراحی ارائه می کند و در عین حال مزایا و معایب آن را توضیح می دهد.

جراحی هایمنوپلاستی(ترمیم پرده بکارت) چگونه انجام می شود؟

این جراحی به کمک تکنیک های متعددی اجرا می شود:
• اولین تکنیک ساده ترین گزینه است. لبه های پرده بکارت به هم دوخته می شود. مراقبت جنسی پس از این تکنیک می تواند به درد و خونریزی منجر شود.
• در تکنیک دوم فلپ مخاط واژینال برای ترمیم این بخش مورد استفاده قرار می گیرد. اثر این فرآیند تنها یک هفته طول می کشد
• در تکنیک سوم، پرده بکارت از طریق باقی مانده های غشایی ترمیم می شود. این گزینه موثرترین و محبوب ترین انتخاب برای زنان است.
خود این فرآیند معمولا تحت بی حسی موضعی انجام می شود .جراحی هایمنوپلاستی معمولا زیر یک ساعت طول می کشد.

مراقبتهای بعد از هایمنوپلاستی

جراحی ترمیم پرده بکارت نیازمند ریکاوری ۴ الی ۶ هفته ای است. جراحی هایمنوپلاستی یک فرایند ساده و اسان است اما بیمار باید در طول ریکاوری ملاحظاتی را مدنظر داشته باشد. تمیزی و پاکی یکی از موارد مهم در طول ریکاوری بعد از جراحی هایمنوپلاستی است. بیمار باید نواحی مدنظر را مورد بررسی قرار دهد و به دنبال نشانه های عفونت همچون درد ناگهانی، خونریزی زیاد، حساس به لمس بودن زیاد باشد.

افراد در طول یا بعد از جراحی هایمنوپلاستی و در دوره ریکاوری باید از برقراری رابطه جنسی خودداری کنند. لباس زیر تنگ نیز حداقل برای ۲ الی ۳ هفته پس از ترمیم پرده بکارت باید کنار گذاشته شود و مورد استفاده قرار نگیرد. با اینحال در طول این مرحله باید مراقبت کاملی توسط بیمار انجام شود.

بیمار باید به خودش زمان بدهد، به آرامی از پله ها بالا رود، به آرامی حرکت کند و از انجام کارهای سنگین و خسته کننده خودداری نماید.
خطرات و عوارض جانبی هایمنوپلاستی(ترمیم پرده بکارت) این جراحی خطرات و عوارض جانبی بسیار نادر زیر را به همراه خواهد

قبل و بعد از هایمنوپلاستی

در طول اولین مقاربت پس از هایمنوپلاستی، فرد ممکن است خونریزی یا دردی را تجربه نماید. در برخی از شرایط پرده بکارت که یک غشای نازک در ناحیه واژن است در افرادی که در ورزش های سنگین و فعالیت های دشوار شرکت می کنند ممکن است دچار پارگی گردد. این موضوع می تواند به صورت غیر عمدی رخ دهد . به همین خاطر از روش هایی همچون هایمنوپلاستی برای ترمیم این پرده استفاده می شود.
فرایند و تکنیک هایمنوپلاستی(ترمیم پرده بکارت)

اساسا دو نوع فرایند هایمنوپلاستی وجود دارد:

• اگر پرده کمی پاره شده باشد، لبه های پاره شده بریده می شود و با نخ بخیه قابل حل ریز به جای خود دوخته میشود.
. تکنیک پایه: اگر پرده بکارت باقی مانده ای داشته باشد به هم دوخته میشود.پزشک بخش های پاره شده را به هم می دوزد و از بخیه های قابل حل استفاده می کند. کل فرآیند حدود ۳۰ الی ۴۰ دقیقه طول می کشد و معمولا بیمار همان روز می تواند به منزل بازگردد

• دوختن پرده بکارت: در این فرآیند، جراح به کمک بافت های لبه واژن، پرده بکارت جدیدی ایجاد می کند. با اینحال چنین روشی نیازمند دوری از مقاربت جنسی برای بیش از سه هفته است.مرکز مشاوره پرده بکارت تهران

هایمنوپلاستی برای داشتن ظاهر طبیعی:
اگر آسیب به این ناحیه زیاد باشد، غشای جدیدی که شبیه پرده طبیعی است ایجاد می شود و مسیر را می بندد. اگر در مورد دردناک بودن جراحی هایمنوپلاستی نگران هستید باید بدانید که هر دو فرآیند ترمیم پرده بکارت غیر تهاجمی هستند و می توانند تحت بی حسی نیز انجام شوند. کل فرایند بیش از ۹۰ دقیقه طول نمی کشد و می توان آن را به راحتی انجام داد. جراحی و دوخت پرده بکارت بسیار راحت و انعطاف پذیر است.
• هایمنوپلاستی یا جراحی ترمیم پرده بکارت فرایند امنی است.
مرکز مشاوره پرده بکارت تهران
چه کسانی کاندید خوبی برای این درمان ها هستند؟
زنانی که به اندازه کافی سالم اند و در مورد جراحی انتظارات واقعی دارند کاندیدهای خوبی برای هایمنوپلاستی خواهند بود. فرایند ترمیم پرده بکارت می تواند دوشیزگی را دوباره به فرد باز گرداند. در برخی از موارد زنانی که از بحران روابط به خاطر پرده پاره شده رنج می برند باید با یک مشاور خوب مشورت کنند.

چه کسانی کاندید مناسبی برای این فرایند نیستند؟
افرادی که از بیماری های مقاربتی رنج می برند یا سرطان ناحیه تناسلی دارند کاندید خوبی برای این جراحی نخواهند بود.مرکز مشاوره پرده بکارت تهران
هایمنوپلاستی چگونه می تواند به بازیابی شرایط از دست رفته کمک کند؟
هایمنوپلاستی واژه پزشکی برای جراحی ترمیم پرده بکارت است. این جراحی فرایندی است که برای بازسازی و ترمیم غشای پوستی نازک ساخته شده از بافت های فیبری و الاستیک به نام پرده بکارت مورد استفاده قرار می گیرد. فرآیند هایمنوپلاستی برای بازسازی پرده بکارت به کار می رود. پرده بکارت اغلب به خاطر مقاربت جنسی پاره می شود اما اسیب یا تمرینات شدید ورزشی نیز می تواند به پاره شدن آن منجر شود. در برخی از کشورها، جراحی به خاطر مسائل فرهنگی و اجتماعی ممنوع است.

مراقبتهای بعداز ترمیم پرده بکارت چه مواردی هستند؟

فرد بعد از ۳ الی ۴ روز می تواند به فعالیت های عادی خود برگردد. با اینحال توصیه می شود برای ۱۰ روز فعالیت های شدید انجام نشود. برخی از دستورالعمل ها عبارت است ازمرکز مشاوره پرده بکارت تهران
• شما باید این ناحیه را تمیز نگه دارید و برای پیشگیری از بروز عفونت از آنتی بیوتیک ها استفاده کنید
• باید از کمپرس گرم و بسته های یخ برای تسکین درد و کاهش تورم بهره ببرید
• می توانید دو الی سه روز پس از جراحی حمام کنید
• باید برای ۴ هفته پس از جراحی از برقراری رابطه جنسی خودداری کنید.
ریکاوری از این شرایط چقدر طول می کشد؟
ریکاوری این شرایط حدود ۴ الی ۶ هفته بعد از جراحی طول می کشد.

قیمت هزینه جراحی پرده بکارت در کشورهای مختلف چقدر است؟

هزینه هایمنوپلاستی به مرکزی که در ان انجام می شود بستگی دارد.مرکز مشاوره پرده بکارت تهران

نتیجه ترمیم پرده بکارت دائمی است؟

فناوری های پزشکی پیشرفت زیادی داشته اند و امروزه درمان های موجود نتایج بهتری نسبت به گذشته ایجاد می کند. هایمنوپلاستی نیز از این قاعده مستثنی نیست. با مراقبت های صحیح نتایج خوبی از این جراحی حاصل می شود.
مزایای هایمنوپلاستی (ترمیم پرده بکارت) در چیست؟
برای بیشتر خانم ها هایمنوپلاستی چیزی جز یک فرایند اغراق شده نیست اما در برخی از افراد چنین شرایطی می تواند بسیار مفید باشد. در برخی از فرهنگ و مذاهب، ارزش بالایی به بکارت دختر داده می شود. در جوامعی که پرده بکارت به عنوان وضعیت جنسی زن در نظر گرفته می شود پاره بودن آن می تواند یک مشکل بزرگ باشد. در چنین شرایطی هایمنوپلاستی می تواند مشکل را تا حد زیادی بهبود ببخشد.مرکز مشاوره پرده بکارت تهران

ایا ترمیم بکارت دردناک است؟

بیهوشی یا بی حسی استفاده شده در طول این جراحی شما را مطمئن می سازد که عمل بدون دردی خواهید داشت. هرگونه درد پس از جراحی را می توان با مسکن و آنتی بیوتیک برای پیشگیری از عفونت و التهاب درمان کرد.مرکز مشاوره پرده بکارت تهران

برای عضویت در خبرنامه ماماطب آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید!

29 دیدگاه ها
 1. علی می گوید

  سلام
  من میخواستم بدونم که بعد از جراحی بستری شدن هم هستش در برنامه درمانی؟
  و اینکه مراکز معتبری که این عمل رو انجام میدن رو معرفی کنید،ممنون

  1. سارا می گوید

   سلام من میخواستم بدونم که هزینه و این ک ترمیم واقعا دائمی و اگر توسط ماما دیگه معاینه بشه تشخیص داده میشه؟

   1. کارشناس مامایی می گوید

    سلام با ش مشاوره تماس بگیرید

 2. مرجان می گوید

  سلام.من ۱۴ سالمه و چند بارباورود شیعی به واژن ام خودارضایی کردم.وتازه یک ماهه فهمیدم چیزی ب نام پرده بکارت وجودداره.والان میترسم پاره شده باشه
  چندبارخودم خواستم خودمو چک کنم.وقتی توی حمام به زیر دلمو با انگشت لمس میکنم دقیقا یه لایه نازک مثل پرده بکارت حس میکنم ک نصف پایینی دهانه واژنم
  پوشانده.بخدا ب قرآن حماقت کردم.الانم ازاسترس اینکه پرده ام پاره شده باشه حالم خیلی بده .توروقرآن جوابمو بدید.اگه مشکلی پیش آمده باشه شما میتونید با گرفتن هزینه ترمیمش کنید؟؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   سلام برای معاینه تشریف بیارید چون باید بررسی شود

 3. مرجان می گوید

  اگه آسیب دیده باشه امکان داره ترمیمش کنید؟

 4. مرجان می گوید

  اگه پاره شده باشه شما میتونید باهزینه برام ترمیمش کنید؟

 5. Hanieh می گوید

  سلام ببخشید هزینه معاینه پرده بکارت و تشخیص نوع پرده چقدره؟؟؟
  البته گواهی نمیخوام فقط میخوام بدونم
  جواب بدین توروخداااا

  1. کارشناس مامایی می گوید

   سلام تشریف بیارید

 6. سهرابی می گوید

  ببخشید برای مشاوره و راهنمایی باید با چ شماره ایی تماس بگیریم و اینکه مرکز شما توی کدوم شهره؟ و اینکه آیا درصورت نیاز ترمیم انحام میدید؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   تهران عزیزم

 7. Shohre می گوید

  چنده هزینش؟
  بلوار ایت الله کاشانی کجا میشه دقیقا؟سمت اسلامشهره؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   تهران صادقیه

 8. yegane می گوید

  من ترميم انجام دادم بعد از ٤٠روز ك براي معاينه رفتم گفتن ك بخيهاي ساعت ٦اسيب ديده
  عفونت داري برو بعد از يك ماه بيا ب نظرتون درست ميشه؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   خیر ساعت ۶ مجدد درست نخواهدشد

 9. Mary می گوید

  اومدن به مطب حتما بایو با بزرگتر باشه یا تنهاهم میشه اومد؟!

  1. کارشناس مامایی می گوید

   بالای ۱۷سال میتونن تنها بیایید

 10. مریم می گوید

  سلام خواستم بدونم علاوه بر معاینه بکارت معقد رو هم معاینه میکنید ؟ و اینکه شرایط خاصی دارید برای معاینه ؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   بله تمامی معاینه بدون شرایط خاصی انجام میشود فقط نباید پریود باشید

   1. Neda می گوید

    سلام ببخشید شما ترمیم بکارت انجام میدین؟؟

    1. کارشناس مامایی می گوید

     با شماره سایت تماس بگیرید

 11. مریم می گوید

  سلام میخواستم بدونم بعد چندین رابطه میتوان ترمیم کرد یاخیر

  1. کارشناس مامایی می گوید

   سلام بله موردی ندارد

 12. H می گوید

  هزینه ترمیم چه مقدار هستش؟؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   بستگی به میزان پارگی ان دارد

 13. علیرضا می گوید

  سلام،میخواستم بدونم که بعد از گذشت چندین ماه و نزدیکی های فراوان،آیا بازم میتوان تشخیص داد که پرده بکارت قبلا ترمیم داشته یا نه؟و این که آیا میتوان تشخیص داد که قبلا با شخص دیگری رابطه و دخول داشته؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   خیر دیگه قابل تشخیص نخواهد بود.

 14. Fatemeh می گوید

  سلام اگه یه شهر دیگه باشیم باید قبلش وقت معاینه بگیریم و اگه بخوام ترمیم کنم همون روز میشه یا مثلا فرداش ؟؟؟

  1. کارشناس مامایی می گوید

   سلام بله با شماره مشاوره تماس بگیرید و وقت رزرو کنید

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonرزرو نوبت مطب تماس بگیرید!