ماماطب
مامایی یک حرفه تکاملی‌ست!

نشانی مطب:
تهران، بلوار ایت الله کاشانی، جنب بانک آینده، ساختمان آپادانا، طبقه ۵ جنوبی، واحد ۲۶
روزهای زوج از ساعت ۱۶ الی ۱۹
تلفن تماس: ۰۲۱۴۴۱۲۲۱۶۰

۵- نکته کارشناسی برای داشتن ارگاسم های چند گانه

ارگاسم چندگانه:احتمالا تا به حال در مورد روش هایی  که زنان به ارگاسم می رسند شنیده اید. این موضوع می تواند برای یک زن پیچیده تر ازکشف این که چه چیزی برای او عمل می کند، باشد (در مقایسه با حرکت ساده ی “بالا-پایین” بر روی آلت تناسلی مرد) و زنان به طور کلی مانند مردان دارای ارگاسم های چند گانه نیستند.اما با تمام موانع  صعودی وجود دارد، توانایی داشتن ارگاسم های چند گانه در یک بازه ی زمانی کوتاه.

ارگاسم چندگانه

۵- نکته کارشناسی برای داشتن ارگاسم های چند گانه

دکتر راشل کارلتن ابرامز، می گوید: “متوسط زنان طوری خلق شده اند که بارها و بارها به ارگاسم برسند.” به این معنی که زمانی که شما به نخستین نقطه ی اوج لذت جنسی رسیدید، رسیدن به نقطه ی اوج بعدی کاملا دست یافتنی است. دکتر ابرامز می گوید:  “زنان مانند مردان نیاز به یک دوره ی آرامش ندارند، بنابراین ما می توانیم برای مدت طولانی تری برانگیخته بمانیم و دو یا سه بار ارگاسم با تاثیرکم داشته باشیم.”

اما دکتر جسیکا اوریلی، توضیح می دهد که این به این معنی نیست که تنها به این دلیل که شما می توانید ارگاسم های چند گانه داشته باشید، به خودی خود بهتر است. اگرچه بررسی هایی وجود داشته اند که نشان می دهند حدود ۴۳% از زنان ارگاسم های چند گانه را تجربه کرده اند، اما اوریلی درصد زنانی را که این توانایی را دارند بیشتر تخمین می زند. وی بیان می کند: “با این حال توانایی انجام دادن کاری لزوما آن را مطلوب نمی سازد. برخی از زنان تنها با یک ارگاسم به طور کامل ارضا می شوند.” بنابراین چنانچه شما از زندگی جنسیتان به همان صورتی که هست راضی می باشید، نیازی نیست تا به دنبال چند ارگاسم بروید.

دکتر اوریلی در کتابش، شرح می دهد که هیچ قانون مشخصی برای زمان یا چگونگی ارگاسم های چند گانه که ممکن است برایتان اتفاق بیفتد، وجود ندارد. او می نویسد: “برخی از زنان چند ارگاسم را بدون بازگشت به مراحل اولیه ی تحریک جنسی دارند و مابقی دارای یک سری ارگاسم های با شدت کمتر که در یک منتها درجه ی شدیدتر به اوج می رسند ، می باشند.

اما چنانچه شما به دنبال توصیه ای عملی در مورد روش مهار توانایی درونیتان از ارگاسم های چند گانه هستید، دیگر نگاه نکنید.

تا حد ممکن روشن فکر باشید

با ذهن خود ارتباط برقرار کنید. در صورتی که شما با انتظارات محدود از ارگاسم خود وارد رابطه شوید، عملا سبب خواهید شد که بدنتان پاسخ های شهوانی خود را محدود کند. به عبارت دیگر اگر فرض کنید که در جریان مقاربت تنها یک مرتبه می توانید به ارگاسم برسید، یک مرتبه خواهید توانست.

دلیل این که چرا درک چارچوب ذهنتان این قدر مهم است؟

دکتر ابرامز می گوید: “پس از این که برای نخستین بار به نقطه ی اوج لذت جنسی رسیدید، در مقایسه با حالت خاموش شدن از لحاظ ذهنی و جنسی- که آن زمانی است که فرض می کنید به نقطه ی نهایی رسیده اید -نیاز دارید تا برای برانگیختگی بیشتر منتظر بمانید.. همه ی اینها در مورد این است که بدانید بدن شما کاملا قادر است، حتی طوری آفریده شده است  تا ارگاسم های عمیق تر، طولانی تر و مکررتر را تجربه کند.”

و همان گونه که دکتر اوریلی اشاره می کند، “اغلب ارگاسم می تواند از طریق افکار ناخوانده مورد ممانعت قرار گیرد.”

ارگاسم چندگانه

انجام برخی تمرینات کگل را در نظر داشته باشید

دکتر بورلی وایپل، و دیگر کشفیات در مورد تمایلات جنسی انسان می گویند: ثابت شده است که ماهیچه های قوی کف لگن یک مولفه ی مهم برای داشتن ارگاسم های چندگانه باشند. (ماهیچه های کگل-که کانال مجرای واژن را احاطه می کنند-ماهیچه هایی هستند که شما را قادر به نگه داشتن ادرار می سازند.)

دکتر لورا برمان می گوید: “از آن جایی که ارگاسم شما ضرورتا انقباض شدیدی از ماهیچه های کف لگن شما می باشد، تقویت آنها جریان خون را به آن منطقه افزایش می دهد و شما را قادر به تجربه ی یک احساس رضایت عمیق تر و یک سری تکرار شونده از ضربانات می سازد.”

شما تاکنون نتمرینات کگل را می شناسید؛ ماهیچه ها را تا زمانی که احساس کنید که سفت شده اند ، خم کنید. رها کنید. دوباره سفت کنید.

از معاشقه دریغ نورزید

اگر می خواهید یک ارگاسم داشته باشید، آمیزش دهانی ضروری است. دکتر ابرامز می گوید: “برای اکثر زنان تحریک کلیتورال از در نتیجه ی آمیزش دهانی آسان ترین روش برای آنها برای رسیدن به اوج لذت جنسی است و داشتن مردی که به شما کمک می کند تا پیش از مقاربت به آن برسید، به این معنی است که بدنتان آماده خواهد شد تا به جای این که باز هم برای رسیدن به ارگاسم برای نخستین بار تلاش کند دوباره به ارگاسم رسیده و به تحریک واژینالی افزوده شده  در طول رابطه ی جنسی پاسخ دهد.”

و حتی اگر در طول معاشقه به ارگاسم نرسیدید، سریعا چیزهای سرگرم کننده را دنبال نکنید. دکتر ابرامز می گوید: “چنانچه به آهستگی تحریک می شوید، برای مدت طولانی تر برانگیخته خواهید ماند و بر خلاف تحریک دستی، زبان او انعطاف پذیر، نرم و نیرومند است-ابزار کامل برای به وقوع پیوستن آن.”

از او بخواهید تا به مدت یک دقیقه یا چند ثانیه قبل از بیرون کشیدن واژنتان را با زبانش نوازش کند. سپس از عقب به سوی او شیرجه بروید. دکتر ابرامز می گوید: “فنون و تکنیک های تحریک دهانی بدن را آماده می کند تا انتظار داشته باشد که پس از هر احساس اوج، احساس اوج دیگری می آید.”  و هنگامی که شما به ارگاسم می رسید، این آموزه را به خاطر می آورد-پس از یک احساس اوج در حالی که شما را در مسیر رسیدن به ارگاسم دوباره قرار می دهد برای تحریک بیشتر در آن حالت  آماده سازی باقی خواهد ماند.

ارگاسم چندگانه

نکته های ارگاسم چندگانه

یک وقفه را بیازمایید.

هنگامی که شما برای نخستین بار به ارگاسم می رسید، احتمالا بنا بر عادت آلت تناسلی همسرتان را بیرون می کشید، زیرا نسبت به لمس آنها بسیار حساس هستید و وایپل نیز می گوید: “پس از یک ارگاسم بسیاری از گذرگاه های عصبی تحریک شده اند و افزایش فراوانی در جریان خون وجود داشته است. بنابراین برای بعضی از زنان کاملا طبیعی است که در لحظات بلافاصله پس از تحریک تقاضای استراحت کنند.”

اما ممکن است این موضوع برای تمام زنان درست نباشد. دکتر اوریلی در کتابش توضیح می دهد که اگر چه ممکن است برخی از زنان بخواهند تا از تحریک مستقیم کلیتورال درست پس از یک ارگاسم اجتناب ورزند، اما بعضی از زنان می گویند که چنانچه فشار را از بین ببرید و تحریک فوق العاده ی ظاهرا غیر قابل تحملی را انجام دهید، به سرعت لذتتان را افزایش خواهید داد که ارگاسم بعدی را نتیجه می دهد.

در این جا قاعده ای کلی برای درک این که این جلسه ی جنسی در مسیر ارگاسم های چند گانه است، وجود دارد: در صورتی که شما به یک اغمای رضایتمندی مبهوت کننده رسیدید، آن را انجام داده اید. اگر لمس ناحیه ای را که چندان حساس نیست ادامه می دهید، آن را جلو برید.

به خاطر داشته باشید که شما چه  استراحت بکنید یا نکنید، نمی خواهید تا به طور کامل بیهوده روی تماس نزدیک قرار بگیرید. در غیر این صورت مجبور خواهید بود تا برای رسیدن به حالت شدیدتری از برانگیختگی سخت تر عمل کنید. بنابراین نوازش کردن را تا زمانی که احساس کنید که حساسیت شدیداز بین می رود ادامه دهید.

موقعیتتان را با دقت انتخاب کنید.

شما موقعیتی شبیه داگی استایل (شیوه ی سگی) را خواهید خواست یا این که شما بالا باشید که اجازه ی تحریک کلیتورال را می دهد. ( هم از طریق شما یا او)

یک ترفند خوب این است که در ابتدا از نوازش کلیتوریس وارد شوید. اما سپس هنگامی که آن ناحیه فوق العاده حساس می شود، برای تحریک داخلی به سمت بالا حرکت کنید.

و مطمئن شوید که به دیگر قسمت های بدنتان، مانند سینه ها  با این احساس عمل می کنید. وی می گوید: “یک بررسی نشان داد که در صورتی که زنان چند قسمت از بدن را در یک زمان تحریک کنند، با احتمال بیشتری  باید ارگاسم های بیشتری داشته باشند. هرگز بدن شما به طور کامل نمی داند که بعدا دقیقا چه انتظاری داشته باشد و با احتمال بیشتری پاسخ می دهد.”

و حتی در صورتی که شما ارگاسم های متعدد ندارید، دکتر اوریلی توصیه ای در کتابش دارد. ” هنگامی که به ارگاسم می رسید، در حالی که ماهیچه های کف لگنتان را منقبض می کنید، تا حد ممکن به آهستگی و عمیق نفس بکشید. برخی از زنان  بیان می کنند که تکنیک مذکور احساس ارگاسمی را طولانی تر می سازد.”

برای عضویت در خبرنامه ماماطب آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید!

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonرزرو نوبت مطب تماس بگیرید!